dziewczyna z chłopakiem
Image by LifetimeStock.com

Gdzie i jak szukać chłopaka?

dziewczyna z chłopakiem
Image by LifetimeStock.com

Jak znaleźć chłopaka? Szukanie partnera najlepiej zacząć w miejscach, w których dobrze się czujesz. Takie miejsce zagwarantuje, że będziecie mieli o czym rozmawiać. Nie czekaj więc na księcia z bajki, tylko weź sprawy w swoje ręce.

Jak znaleźć chłopaka?

Wiele kobiet decyduje się na aktywne szukanie partnera. Gdzie go znaleźć?

 

1. Internet – przez portal randkowy, media społecznościowe lub aplikację można umówić się na randkę. Wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu randkowym i utworzysz tam profil, a szansa na znalezienie mężczyzny stanie się większa. Oprócz portali randkowych, możesz założyć konto na Facebooku, który też daje ogromne możliwości zawierania nowych kontaktów. W mediach społecznościowych warto zapisać się do tematycznych grup dyskusyjnych. Dzięki temu łatwo jest znaleźć mężczyznę o podobnych zainteresowaniach.

 

2. Bar – atmosfera panująca w barze jest spokojna i luźna. Wybierz się do baru, w którym przebywa najwięcej singli i rozejrzyj się dookoła. Jeśli zauważysz odpowiedniego mężczyznę, podejdź i odezwij się do niego. Nie masz odwagi? Skuś się na drinka, a łatwiej będzie ci nawiązać rozmowę lub rozpocząć taniec.

 

3. Kawiarnia – do małej kawiarni wybierz się w weekend, kiedy większość ludzi ma czas i jest bardziej gotowa na nawiązywanie nowych znajomości. Nie jest ważne, czy wybierzesz się tam sama, czy z przyjaciółką, a to byś się dokładnie rozglądała i poszukiwała interesującej osoby.

 

4. Impreza u znajomych – urodziny, parapetówka, czy oglądanie meczu ze znajomymi jest świetną okazją by poznać ich pozostałych przyjaciół. Szansa na spotkanie w tym gronie osoby, z którą będziesz mogła prowadzić rozmowę jest bardzo duża.

 

5. Zakupy – jeśli masz w planach zakupy w galeriach handlowych, możesz zajrzeć do sklepów komputerowych bądź tych z telefonami. Kiedy zauważysz interesującego mężczyznę nie odrywaj od niego wzroku i zalotnie się uśmiechnij. Jeśli odpowie tym samym, wszystko jest na dobrej drodze, by nawiązać kontakt.

 

6. Kręgielnia – razem z przyjaciółkami wybierz się na kręgle, zaobserwuj przy którym torze jest najwięcej chłopaków i wybierz ten obok nich. Kiedy któryś z nich wpadnie ci w oko, poproś go o pomoc w nauce gry w kręgle. Aby podtrzymać znajomość, możesz poprosić o numer telefonu, bądź obiecać, że wyślesz mu zaproszenie na portalu społecznościowym, np. Facebooku.

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05