Dzień Kobiet - babski wieczór
© Raisa Kanareva/Fotolia.com

Dzień Kobiet w damskim gronie - inspiracje i pomysły na spędzenie 8 marca

Dzień Kobiet - babski wieczór
© Raisa Kanareva/Fotolia.com

Dzień Kobiet można spędzić w gronie najbliższych koleżanek, bawiąc się do białego rana w klubie lub na domówce. Doskonałym pomysłem na dzień 8 marca jest również wyjazd do ośrodka SPA z przyjaciółką lub wizyta w ulubionym salonie kosmetycznym.

 

Dzień Kobiet jest corocznym świętem, które zasługuje na celebrowanie. Zwykle jest kojarzone z podarunkami i życzeniami składanymi ukochanym kobietom przez mężczyzn. Dzień ósmego marca można jednak spędzić w gronie przyjaciółek, organizując niezapomniany i pełen wrażeń wieczór.

Dzień Kobiet - jak pomysłowo go spędzić?

Dzień Kobiet należy do oficjalnych świąt obchodzonych w wielu krajach, nie tylko w Polsce. W ten wyjątkowy dla wszystkich pań dzień mężczyźni składają życzenia i obdarowują drobnymi prezentami swoje partnerki, żony, koleżanki, matki. Dzień Kobiet można uczcić na wiele sposobów, a jednym z nich jest zorganizowanie “babskiego” wieczoru w gronie najbliższych koleżanek. Ciekawym i przyjemnym pomysłem na spędzenie Dnia Kobiet z przyjaciółkami jest wizyta w salonie kosmetycznym, która sprawi, że każda poczuje się jeszcze piękniejsza. W ten szczególny dla pań dzień można zafundować sobie manicure, pedicure czy zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Alternatywą jest weekendowy pobyt w SPA, gdzie specjaliści zadbają o zapewnienie relaksu i odprężenia. W okresie 8 marca wiele ośrodków SPA, hoteli i klinik kosmetycznych przygotowuje specjalne oferty i pakiety dla pań w korzystnej cenie. W koszt wliczone są zazwyczaj takie atrakcje, jak masaże, baseny, sauny, siłownie, a także posiłki.

Dzień Kobiet - czas na niezapomnianą imprezę

Kobiety należące do imprezowiczek mogą spędzić dzień ósmego marca w klubowej atmosferze. Udając się do klubu można zasmakować w pysznych drinkach, wyszaleć się w rytmie najnowszych muzycznych hitów, a także nawiązać nowe znajomości. W Dzień Kobiet liczne kluby i puby przygotowują dla pań promocyjne oferty, w którym znajdują się przede wszystkim wyskokowe trunki. Doskonałym pomysłem na marcowy wieczór jest również zorganizowanie domówki dla koleżanek, wówczas można świetnie się bawić do białego rana w gronie najbliższych. Chcąc przygotować imprezowy “babski” wieczór należy pamiętać o zaplanowaniu muzycznej playlisty oraz przyrządzeniu smacznych, słodkich i wytrawnych przystawek, przekąsek i drinków. We własne święto nie warto przejmować się liczeniem kalorii. Udoskonaleniem wieczoru będzie również udekorowanie domu imprezowymi akcesoriami, np. balonami, wstążkami, serpentynami.

Filmowy Dzień Kobiet z przyjaciółką

Dzień Kobiet można przyjemnie spędzić w domowym zaciszu. Pomysłem na wieczór ósmego marca jest wypożyczenie lub kupienie filmu i obejrzenie go wspólnie z przyjaciółką. Filmowy seans udoskonalą zapachowe świece, ulubione wino i smaczne przystawki, np. koreczki, deska serów, roladki z łososia, tortille, sałatki itd. W repertuarze może pojawić się typowo damska komedia lub wzruszający romans.

Więcej na temat prezenty dzień Kobiet
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17