fajerwerki i szampan
©psdesign1/Fotolia

Sylwestra można spędzić w domu ze znajomymi, można zdecydować się na kino lub teatr, można też spędzić go w wodzie. Wybór miejsca i okoliczności spędzenia sylwestrowej nocy zależy od możliwości finansowych i upodobań.

Niezawodna domówka w gronie znajomych

Pewne miejsce, pewne towarzystwo, pewne wrażenia, czyli domówka ze znajomymi. Można zaplanować wieczór pełen atrakcji: gier czy karaoke. Można zorganizować ogłoszenie wyników konkursu na największe wydarzenia minionego roku z życia każdego uczestnika, zabawy w różnych kategoriach. Można po prostu cieszyć się swoim towarzystwem i rozpocząć wspólnie Nowy Rok.

Filmowy maraton

Dla miłośników kina bardzo kusząca jest propozycja, którą oferuje coraz więcej kin – sylwestrowe maratony filmowe. Można albo nadrobić zaległości, albo zobaczyć przedpremierowe pokazy nowości filmowych. O północy organizatorzy przewidują przerwę na lampkę szampana, po czym można wrócić do filmowej uczty.

Kulturalnie blisko sztuki

Dla osób, które nie przepadają za organizowanymi w centrach miast zabawami i niechętnie bawią się na domówkach, miasta oferują również inne atrakcje. Dobrze zapoznać się z ofertą teatrów i filharmonii, gdyż często organizują one sylwestrowe wydarzenia. Jest to świetne wyjście dla wielbicieli sztuki, ale również dla osób, które chcą poeksperymentować z różnymi pomysłami na spędzenie sylwestra.

Sylwestrowo pod palmami

Szczęściarze, którzy mogą zaplanować sylwestrowe szaleństwo na kilka dni i mają środki na wyjazd, wybierać mogą w licznych ofertach biur podróży. Jeśli przy okazji zmieniona zostanie strefa czasowa, świętować będzie można w innych godzinach niż znajomi, którzy zostali w kraju.

Trochę bardziej mokre pomysły

Kolejną możliwością jest spędzenie sylwestrowej nocy w wodzie. Parki wodne coraz częściej mają w ofercie nocne szaleństwo w wodzie. Przewidują liczne atrakcje i konkursy. Dla osób żądnych adrenaliny, inną wersją wodnego sylwestra jest zmierzenie się z lodowatą wodą jako mors.  

Więcej na temat rozwój osobisty randki