bLife

Jak wrócić do formy po ciąży i przy okazji zadbać o zdrowie całej rodziny? Poznajcie team bLife!

bLife

bLife to duet składający się z dietetyczki (Ludmiła Podgórska) i fizjoterapeutki (Marta Waszkiewicz).

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie kliniczne zdobyłyśmy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, pod skrzydłami najlepszych specjalistów. Obecnie konsultujemy indywidualnie ponad 4000 osób rocznie, wśród których są tacy, którzy chcą zadbać o swój styl życia. Daje to nam obraz, jak brakuje świadomości naszych codziennych zachowań/nawyków i wyborów - mówią Ludmiła Podgórska i Marta Waszkiewicz.

Dużą grupą podopiecznych bLife są młode mamy, które w bezpieczny sposób chcą wrócić do formy po ciąży i przy okazji zrzucania zbędnych kilogramów zadbać o zdrowie całej rodziny.

Pokazujemy im inne spojrzenie na żywność, dzięki czemu zyskują energię do działania, aktywnego spędzania czasu w gronie najbliższych.

To wszystko składa się na przekazywanie dobrych nawyków dalej. Oprócz pracy z osobami zdrowymi, bLife zajmuje się także chorującymi na otyłość przygotowywanymi do operacyjnego leczenia otyłości. Wchodzi w skład jedynego w Polsce zespołu interdyscyplinarnego zajmującego się tym tematem kompleksowo oraz szkolimy innych specjalistów m.in. w ramach projektu „Polska Szkoła Bariatrii”. bLife są także specjalistami rekomendowanymi przez Stowarzyszenie chorych bariatrycznych CHLO.

bLife pracuje również z pacjentami onkologicznymi i współpracuje z Fundacją Onkocafe.

Uświadamiamy samych chorych i ich rodziny, że stan odżywienia i aktywność fizyczna mają wpływ na proces leczenia, ryzyko zachorowania na raka (styl życia jest drugim głównym czynnikiem ryzyka zachorowania na raka po paleniu papierosów!). Prowadzimy również warsztaty edukacyjne dla osób chcących zadbać o swój styl życia, par starających się zajść w ciążę, dla młodych mam, dla chorych otyłych i dla pacjentów onkologicznych.

KIM JESTEŚMY - czyli poznaj nasz team bLife!

ul. Prosta 70, 00-838, Warszawa,

Nr tel.: 601655455, 509075054

Strona internetowa: www.blife.com.pl

E-mail: kontakt@blife.com.pl

Więcej na temat dieta
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08