Dominika Ostałowska
ONS

Dominika Ostałowska znów się odchudza! "Pierwsze efekty już są", mówi aktorka. Wiemy, jaką dietę stosuje!

Dominika Ostałowska
ONS

Dominika Ostałowska znów się odchudza. Gwiazda serialu "M jak miłość" już od dłuższego czasu walczy o utratę zbędnych kilogramów. Jeszcze niedawno stosowała popularną dietę kapuścianą, na której schudła 8 kilogramów. Jednak monotonna dieta kapuściana, szybko się przejadła aktorce, więc przyszła pora na zmianę. Dominika Ostałowska zdecydowała się na hitową wśród gwiazd dietę pudełkową, która okazała się skuteczna.

 

Zobacz też: Dominika Ostałowska schudła?! Jej nowe ZDJĘCIA mówią wszystko!

Dominika Ostałowska jest na diecie pudełkowej

Pierwsze efekty już są. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry oraz metabolizm. Koledzy z teatru zauważyli, że zaczęłam tracić kilogramy. Z dnia na dzień jest coraz lepiej - zdradziła Dominika Ostałowska w rozmowie z "Super Expressem".

Na czym poleca dieta pudełkowa? Osoba odchudzająca się otrzymuje od firmy cateringowej kilka posiłków każdego dnia, które dostarczane są jej z samego rana. Posiłki można spakować w pudełka i zabrać ze sobą do pracy czy szkoły, stąd nazwa diety. Jadłospis na każdy dzień jest starannie przygotowywany przez dietetyków i dostosowywany indywidualnie do potrzeb, oczekiwanych efektów oraz stylu życia. Gwiazdy pokochały ten trend i chętnie dbają o swoje figury właśnie w ten sposób. Czy Dominice Ostałowskiej uda się zrzucić zbędne kilogramy i powrócić do dawnej figury? Będziemy trzymać za to kciuki!

 

Polecamy: 10 sposobów ułatwiających odchudzanie

 

Dominika Ostałowska zrezygnowała z diety kapuścianej. Teraz stosuje dietę pudełkową.

Dominika Ostałowska na imprezie Vivat Mama, Tata, Ja w czerwonej sukience
ONS

Trzymamy kciuki za satysfakcjonujące efekty odchudzania!

Dominika Ostałowska schudła? Spójrzcie na jej nowe zdjęcia!
ONS

 

Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19