Tak gwiazdy dbają o formę Karolina Szostak zdrowo się odżywia Paulina Sykut z pizzą Agnieszka Woźniak Starak dba o formę Kinga Rusin na nartach
Tak gwiazdy dbają o formę
1/7
Tak gwiazdy dbają o formę

Małymi krokami zbliża się wiosna, ale niektóre gwiazdy przez cały rok dbają o to, aby wyglądać świetnie i cieszyć się smukła figurą. Jak one to robią? Rozwiązań jest kilka - można zacząć zdrowo się odżywiać albo regularnie ćwiczyć. Najlepiej jednak połączyć te dwie rzeczy. Brakuje Wam inspiracji? Zobaczcie, jak o sylwetkę dbają m.in. Karolina Szostak, Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Joanna Koroniewska czy Małgorzata Rozenek.

 

Zobacz także: CHCESZ SCHUDNĄĆ NA WIOSNĘ? MAMY 8 SPRAWDZONYCH (I BARDZO SKUTECZNYCH!) SPOSOBÓW

2/7
Karolina Szostak zdrowo się odżywia

Metamorfoza Karoliny Szostak zachwyca. Niedawno prezenterka schudła ponad 20 kilogramów! Jak jej się tu udało? Niewątpliwie dzięki specjalnej diecie.

 

Zobacz: Mamy dietę Karoliny Szostak! 6 tygodni ostrego postu, a potem... Zobaczcie szczegóły!

 

Teraz gwiazda korzysta z cateringu Przełom w Odżywianiu. Warzywa i owoce rządzą! 

3/7
Paulina Sykut z pizzą

Paulina Sykut po porodzie szybko wróciła do formy. Szczupłą sylwetkę zawdzięcza m.in. długim spacerom z córką. Oczywiście dba również o zdrowe odżywania, choć czasami pozwala sobie pofolgować :-)

4/7
Agnieszka Woźniak Starak dba o formę

Agnieszka Woźniak-Starak również korzysta z cateringu Przełom w odżywaniu, podobnie jak Karolina Szostak. Dodatkowo, gwiazda sporo ćwiczy, uprawia jogę, jeździ na nartach. 

5/7
Kinga Rusin na nartach

Kinga Rusin zachwyca szczupłą sylwetką. Jest bardzo aktywna fizycznie, a jazda na nartach to jeden z jej ulubionych sportów :) 

6/7
Małgorzata Rozenek ćwiczy z Ewą Chodakowską

Małgorzata Rozenek pokochała ćwiczenia z Ewą Chodakowską. Panie bardzo często spotykają się i uprawiają fitness. Efekty są powalające! 

7/7
Joanna Koroniewska ćwiczy

Joanna Koroniewska również regularnie ćwiczy, a także sporo biega! To jej sposób na smukłą sylwetkę. I świetne samopoczucie ;)