Kate Middleton Kate Middleton Kate Middleton Kate Middleton Kate Middleton
Kate Middleton
Czemu księżna zawdzięcza swoją figurę?
1/7
Kate Middleton

Kate Middleton ma idealną figurę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta. Księżna Kate do tego błyskawicznie wróciła do formy po narodzinach dzieci. Jak to zrobiła? Co jada i czy uprawia jakiś sport? Znamy wszystkie sekrety szczupłej sylwetki Kate Middleton. Przeczytaj o nich na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Pielęgnacyjny sekret księżnej Kate - to TEMU kosmetykowi zawdzięcza przepiękną cerę!

2/7
Kate Middleton

Na ślubie z księciem Williamem Kate Middleton zachwycała wyglądem, a suknia podkreślała jej szczupłą figurę. Matka Kate zdradziła w rozmowie z mediami, że jej córka stosowała dietę Dukana. Nie jest tajemnicą, że dieta jet bardzo skuteczna, ale też niebezpieczna dla zdrowia ze względu na spożywanie dużych ilości biała. Nie każdy może ją stosować! Jeśli masz problemy z nerkami, zdecydowanie powinnaś na nią uważać. Być może inne sposoby Kate będą dla ciebie odpowiednie? Przeczytaj o nich na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Dziś Kate Middleton jest ikoną stylu, lecz nie zawsze tak było! Zobacz ZDJĘCIA księżnej sprzed lat!

3/7
Kate Middleton

Po ślubie Kate Middleton nie przestała dbać o swoją figurę, która nieustannie jest obiektem medialnych i społecznych komentarzy. Jak donosi magazyn „OK!”, podstawą jej codziennej diety są owoce, warzywa oraz chude mięso. Kate Middleton pije też świeże soki oraz smoothies.

 

Uwielbia połączenie puree z owoców jagodowych z mlekiem migdałowym. Pije je zwykle, że gdy ma ochotę na coś słodkiego – donosi informator "OK!".

 

Czy Kate Middleton uprawia jakieś sporty? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Dlaczego królowa Elżbieta nie lubi księżnej Kate? Chodzi o jej rodziców i o pewien skandal... 

4/7
Kate Middleton

Kate Middleton zawsze uwielbiała różne formy aktywności, które pomagały jej utrzymać figurę. W przeszłości miała dużo czasu na uprawianie tenisa, wioślarstwa, pływania oraz jazdy na nartach. Teraz według magazynu „Ok!” udaje jej się znaleźć 15 minut dziennie na gimnastykę.

 

Jak Kate Middleton schudła po ciąży? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Ulubiona marka księżnej? Macie ją w swojej szafie. Zobaczcie najlepsze looki Kate z sieciówek!

5/7
Kate Middleton

Kate Middleton błyskawicznie wróciła do formy po dwóch ciążach. To wszystko dzięki temu, że także w czasie ich trwania nie rezygnowała z ćwiczeń. Magazyn „OK!” informuje, że księżna uprawiała jogę oraz pilates. Ona sama zdradziła, co pozwoliło jej szybko schudnąć po ciążach:

 

Biegałam za dziećmi –  wyznała.

 

Czy Kate Middleton ma jakieś żywieniowe słabości? Zobacz na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Nawet księżnej Kate zdarzały się spektakularne wpadki, nie tylko te modowe! Zobaczcie!

6/7
Kate Middleton

Kate Middleton jest księżną, ale czasem, tak jak każdemu zwykłemu śmiertelnikowi, zdarza się jej zrobić odstępstwo od zdrowej diety. Wtedy je gorzką czekoladę oraz żelki!

 

O co podejrzewano kiedyś księżną Kate? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Ile ma wzrostu? Jak poznała Williama? Sekrety księżnej Kate... Co ty tak naprawdę o niej wiesz? QUIZ

7/7
Kate Middleton

Jakiś czas temu Kate Middleton była tak szczupła, że w "National Enquirer" pojawiły się informacje, jakoby cierpiała na bulimię! Księżna ważyła ponoć tylko 40 kilogramów przy 175 cm wzrostu, miała więc bardzo dużą niedowagę! Teraz jednak wygląda pięknie i zdrowo!

 

Przeczytaj więcej: Kate Middleton ma bulimię? "Waży tylko 40 kilogramów" ZDJĘCIA

 

Chciałabyś mieć taką figurę, jak Kate Middleton?

Więcej na temat Kate Middleton