Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska, Anna Lewandowska Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska
Instagram
1/5
Katarzyna Zielińska
Instagram

Katarzyna Zielińska zachwyca figurą! Jakiś czas temu aktorka bardzo schudła i teraz może pochwalić się figurą modelki! Na Instagramie często pokazuje swoje posiłki i widać wyraźnie, że ceni sobie zdrowe odżywianie. Do tego korzysta z przepisów Ani Lewandowskiej!  Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Katarzyna Zielińska odnalazła swój styl. Nie uwierzycie, że zmieniła się tak bardzo!

2/5
Katarzyna Zielińska, Anna Lewandowska

Okazuje się, że Kasia Zielińska uwielbia przepisy Anny Lewandowskiej! To właśnie dzięki nim ma tak świetną figurę. Ostatnio na Insta Story poprosiła trenerkę o przepis na deser. 

 

- Całe popołudnie chodzi za mną jakiś deser, a już nie jem panna cotty! Za bardzo kaloryczna. No i chyba muszę się poradzić, nie ma wyjścia! W ogóle na wstępie, bardzo wam wszystkim polecam przepisy Anny Lewandowskiego, bo są cudowne! I naprawdę nietuczące, tak bardzo jak to, co ja jem. Więc Anna Lewandowska, cię proszę się przyślij przepis na… jakiś taki deser, najlepiej bezglutenowy, z owocami - powiedziała Kasia Zielińska.

 

Co odpowiedziała Anna Lewandowska? Przeczytaj na kolejnej stronie! 

 

Zobacz: Katarzyna Zielińska jest za szczupła? Fani są zaniepokojeni

3/5
Katarzyna Zielińska

Na szczęście Kasia Zielińska zawsze może liczyć na Anię Lewandowską! Ostatnio specjalnie dla niej trenerka przygotowała przepis na letnią sałatkę (czytaj więcej: Anna Lewandowska zadedykowała swój najnowszy wpis znanej aktorce! Nie uwierzysz, co napisała!), a teraz na deser!

 

- Kasia Zielińska to znowu ja. Poprosiłaś o ciasto, wrzucam ciasto - powiedziała Ania na Insta Story.

 

Kasia Zielińska zdradziła też, jakie przekąski jada, by utrzymać idealną figurę!

4/5
Katarzyna Zielińska

Aktorka wyjawiła, że ostatnio skorzystała z jeszcze jednego przepisu Ani Lewandowskiej. Było to pokrojone awokado z pieprzem i cytryną. Podobno jest świetne!

 

5/5
Katarzyna Zielińska

Nie da się ukryć, że po Kasi Zielińskiej widać wyraźnie, że przepisy Ani Lewandowskiej dają świetne efekty! Czy wy też z nich korzystacie?

 

Zobacz: Tak można schudnąć na diecie Anny Lewandowskiej! Trenerka jest dumna z efektów! ZDJĘCIA