Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska zadedykowała swój najnowszy wpis znanej aktorce! Nie uwierzysz, co napisała!

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Trenerka nie tylko pokazuje fragmenty ze swojego prywatnego życia, ale także pomysły na ćwiczenia czy przepisy na dietetyczne dania. Jej najnowszy post na Instagramie jednak zaskakuje! Anna Lewandowska zadedykowała go... znanej aktorce!

 

Specjalny przepis Ani Lewandowskiej dla...

 

Tym razem Anna Lewandowska przygotowała post na blogu z przepisem na letnią sałatkę z bobem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dedykacja, którą umieściła pod wpisem na Instagramie zachęcającym do wejścia na blog.

 

Często pytacie mnie o przepis z bobem. Ja uwielbiam w sałatce. Dzisiaj na blogu: LETNIA SAŁATKA Z BOBEM www.annalewandowska.com Ps specjalna dedykacja dla @katarzynazielinska - napisała Anna Lewandowska.

 

Do tej pory nie było wiadomo, że obie gwiazdy się znają i lubią. Nie jest jednak tajemnicą, że ostatnio Katarzyna Zielińska, była aktorka "Barw szczęścia", stawia na zdrowe odżywianie i chwali się swoimi posiłkami na Instagramie. Jak więc zareagowała na post trenerki?

Ania!!!!!!! Dziękuję!!!!! Wygląda pysznie! Właśnie zastanawiałam się co by tu zjeść zdrowego i pysznego na lunch💋🦋 Tylko jedna sprawa: czy bób przed spektaklem to dobry pomysł? 😜 Chyba zaryzykuję z tak pysznym daniem!!!!!!!!! WYGLĄDA REWELACYJNIE!!!! A co tam! Najwyzej nie dopnę kiecki😜😍 🙏🙏🙏 - napisała w komentarzach.

Zobacz: Anna Lewandowska pracuje nad nowym projektem. To prawdziwa niespodzianka dla jej fanów!

 

Przeczytaj też: Zero makijażu, potargane włosy... Takiej Ani Lewandowskiej jeszcze nie widziałyśmy!

 

Anna Lewandowska zadedykowała swój wpis Katarzynie Zielińskiej!

wpis Anny Lewandowskiej na Instagramie

 

Anna Lewandowska chętnie publikuje przepisy na swoim blogu

Anna Lewandowska pracuje nad nowym projektem
Instagram

 

Katarzyna Zielińska ostatnio stawia na zdrowe odżywianie

Katarzyna Zielińska

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33