alessandra-ambrossio
East News
Styl życia

Alessandra Ambrossio wciąż zachwyca nienaganną sylwetką!

Jak ona to robi?

Patrzysz na zdjęcia gwiazd w kostiumach plażowych i myślisz – one mają szczęście, bo los obdarzył je pięknym ciałem. Ale prawda jest inna. Nawet te znane i piękne kobiety, wcale nie są idealne z natury. Ich doskonałe sylwetki są wynikiem regularnych treningów, diety, ale i wielu zabiegów. Ty też możesz wyglądać jak Alessandra Ambrossio!

Zabiegi gwiazd

Nie jest już tajemnicą, że sylwetkę można modelować – miejscowo redukować tkankę tłuszczową i wyrabiać mięśnie w dowolnych partiach ciała, by uzyskać doskonałe proporcje. To wcale nie jest trudne i nie wymaga wielu lat ćwiczeń i wylewania wiader potu. Dziś modelowaniem sylwetek gwiazd zajmuje się medycyna estetyczna, z której każdy może korzystać do woli.  

alessandra-ambrossio
East News

Zacznij od masażu – BTL LYMPHASTIM

Żeby ciało było gładkie i jędrne, serię zabiegów warto zacząć od drenażu limfatycznego. To nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda masażu, z której korzystają gwiazdy. Zabiegi wykonywane są aparatem BTL LYMPHASTIM. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu limfatycznego i żylnego. Taki masaż pozwala pozbyć się obrzęków i działa leczniczo – likwiduje niewydolność żył. Przygotowuje też ciało do dalszych zabiegów kosmetycznych.

zabiegi-wyszczuplajace-btl
Mat.prasowe

Redukuj tłuszcz – BTL VANQUISH ME

Gdy już ciało jest oczyszczone od środka, czas na redukcję tkanki tłuszczowej.
Tu doskonale sprawdza się urządzenie BTL VANQUISH ME, które korzysta z technologii LAHF. Umożliwia ono miejscową redukcję tkanki tłuszczowej, przez co zabiegi modelowania sylwetki są niezwykle precyzyjne, efektywne i bezpieczne. Działanie urządzenia oparte jest na rewolucyjnym sposobie dostarczania energii do głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając jednocześnie na otaczające ją tkanki. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona powietrzem, a zabieg jest komfortowy i idealnie precyzyjny.

zabiegi-wyszczuplajace-btl
Mat.prasowe

Pożegnaj skórkę pomarańczową – BTL EMTONE

Gwiazdy też mają cellulit. Dlaczego go nie widzisz? Bo walczą z nim za pomocą takiego urządzenia, jak BTL EMTONE. BTL połączyła fale akustyczne i radiowe w jeden zabieg, żeby pozbyć się skórki pomarańczowej. Tak powstało zachwycające efektami urządzenie BTL EMTONE.

„Zabieg odpowiada jednocześnie na wiele potrzeb osób, które chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, jędrnym i gładkim ciałem bez cellulitu”, wyjaśnia doktor Marta Tazbir z Klinika Tazbir w Łodzi. „Klientów zachwyca też fakt, że serie zabiegowe są krótkie (pełna terapia mieści się w miesiącu) i całkowicie bezinwazyjne. Urządzenie ma certyfikację amerykańskiej agencji FDA, co także potwierdza jego skuteczność" - uzupełnia doktor Tazbir.

Zabiegi z użyciem EMTONE wyszczuplają, wygładzają skórę, ujędrniają ciało, przyspieszają metabolizm i poprawiają ukrwienie tkanek.

zabiegi-wyszczuplajace-btl
Mat.prasowe

Rozbuduj mięśnie – BTL EMBODY

Skuteczne modelowanie idealnej sylwetki nie byłoby możliwe bez pięknie ukształtowanych mięśni. Podobnie jak gwiazdy i celebrytki, my też już nie musimy spędzać całych miesięcy na siłowni i pracować nad poszczególnymi partiami. Za precyzyjną rozbudowę mięśni odpowiada teraz urządzenie BTL EMBODY.

"Dzięki innowacyjnej technologii HIFEM, modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było takie proste”, mówi doktor Janusz Stankiewicz z DERMO ESTETIC Centrum Medyczne w Żarach. I dodaje: BTL EMBODY generuje skurcze supramaksymalne naszych grup mięśniowych w wybranych partiach ciała. Za pomocą̨ urządzenia w sposób szybki, a przede wszystkim nieinwazyjny, możemy wzmocnić́ mięśnie brzucha, podnieść́, wyszczuplić́ czy ujędrnić́ pośladki. Jest to absolutny przełom w dziedzinie zabiegów na ciało.

Dzięki innowacyjnej technologii HIFEM, modelowanie sylwetki jest naprawdę proste. Podczas każdej sesji EMBODY generuje skurcze mięśni w wybranych partiach ciała. W ciągu pół godziny jest to nawet do 20 000 razy. Podobnej ilości powtórzeń nie osiągnęlibyśmy nawet przy najbardziej intensywnych ćwiczeniach. Wystarczą cztery serie zabiegów, wykonywanych średnio dwa razy w tygodniu, by cieszyć się piękną sylwetką jeszcze tego lata.

Sama widzisz, że idealne ciało jest w zasięgu ręki. Masuj, modeluj, ujędrniaj i wzmacniaj mięśnie, skutecznie i bez wysiłku. Jeśli dziś zaczniesz zabiegi, na początku wakacji na plaży możesz czuć się swobodnie.

Materiał powstał z udziałem marki BTL

btl
Adobe Stock
Newsy
Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!
Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!

Nikt z nas nie mógł przypuszczać, że w tym roku wiosnę spędzimy w domach. Ta sytuacja pod wieloma względami nie była łatwa – zostaliśmy niespodziewanie wytrąceni z naszego naturalnego rytmu, narażeni na duży stres i musieliśmy mocno przeorganizować nasze życie. Jednym z efektów kwarantanny są nadprogramowe kilogramy. Brak jakiegokolwiek ruchu, zamknięte siłownie i bliska odległość lodówki są częstą przyczyną dodatkowego tłuszczyku :). W okresie pandemii nie mogliśmy również zadbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie problemy z nim związane nawarstwiały się. Leczenie żylaków czy nietrzymania moczu to coś, co często odkładamy na później. Niestety, to nie mija, a z biegiem czasu tylko się pogarsza. Na szczęście, teraz wreszcie możemy o siebie zadbać! Wiemy, że pandemia jeszcze trwa i należy przestrzegać różnych obostrzeń, dlatego wybraliśmy dla ciebie bezkontaktowe zabiegi , które są najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji. Skąd możesz mieć pewność, że są bezpieczne? Podczas zabiegów z użyciem urządzeń BTL czas, w którym przebywasz z osobą, która ustawia maszynę, jest bardzo krótki. Co więcej, operator urządzenia nie musi cię w ogóle dotykać. Podczas praktycznie całej sesji jesteś w bezpiecznej odległości od operatora. BTL EMBODY Ten zabieg to prawdziwy hit! Ostatnio testowała go nasza redaktorka i była zachwycona efektami. Zabieg BTL EMBODY modeluje ciało, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz buduje mięśnie. Jak to możliwe? Urządzenie wykorzystuje HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology), czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Efektem jest rozrost włókien mięśniowych! W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM...

Emily Ratajkowski i Zendaya
East News
Fleszstyle
Wyrzeźbione ciało bez treningów? Ten zabieg zapewni ci kaloryfer na brzuchu bez konieczności chodzenia na siłownię
Wyrzeźbione ciało bez treningów? Ten zabieg zapewni ci kaloryfer na brzuchu bez konieczności chodzenia na siłownię

Dziś dzięki zabiegom można mieć kaloryfer na brzuchu i brazylijskie pośladki bez ćwiczeń na siłowni. Na czym polega BTL EMBODY? Wyjaśnia dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog z Kaniowscy Clinic (ul. Barycka 1/3, Wrocław, tel. (+48) 71 322 69 09, www.kaniowscy.pl). Dla kogo przeznaczony jest zabieg BTL EMBODY? EMBODY to wyjątkowe urządzenie, które działa dwukierunkowo: powoduje zwiększenie masy mięśniowej oraz spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabiegom mogą się poddawać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na wiek. Terapia jest świetnym rozwiązaniem dla osób młodych, które chcą wyszczuplić talię i mieć umięśniony brzuch oraz zwiększyć jędrność i rzeźbę pośladków. Ale wskazań do zabiegów jest bardzo wiele. Jakie są te wskazania? Zabiegi BTL EMBODY przynoszą świetne rezultaty w redukcji tłuszczu trzewnego, który jest oporny na ćwiczenia (zwłaszcza u mężczyzn). Badania obrazowe, takie jak rezonans magnetyczny czy tomografia komputerowa, potwierdziły po EMBODY redukcję tkanki tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej. Widać to również w badaniach, w których zmierzono grubość mięśni prostych przed sesją zabiegową i po niej. Zabiegi EMBODY są wskazane także u osób po urazach, zabiegach neurologicznych, z nierównością mięśni kończyn – stymulują ich pracę, przyspieszają rehabilitację i powrót do sprawności. Treningi EMBODY są odpowiednie dla kobiet, które po ciąży mają problem z odzyskaniem szczupłego i jędrnego brzucha i u których doszło do rozstępu mięśnia prostego brzucha. A także po liposukcji albo lipolizie, kiedy kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni. Czy BTL EMBODY można nazwać alternatywą dla siłowni lub dla diety? Raczej dla siłowni, choć chcąc wzmacniać mięśnie,...

kylie_jenner
East News
Styl życia
Figura Kylie Jenner bez diety i ćwiczeń? Teraz to możliwe!
Figura Kylie Jenner bez diety i ćwiczeń? Teraz to możliwe!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'olhFZjL8tXSldblBJracafWp.h3Rqa8LG0YnU_WiwQD.W7', 'nfigowdhtl', 'guxrzoplcfbyqghclclrzvxqnknf']); Długo walczyłaś o bikini body na wakacje? A może znowu nie udało się wypracować idealnej sylwetki na lato? Nie przejmuj się, jesteśmy tylko ludźmi. Nie każdy z nas ma czas na wyczerpujące treningi i trzymanie rygorystycznej diety. Na szczęście, świat idzie do przodu i obecnie istnieje coraz więcej możliwości, by osiągnąć lub utrzymać wymarzony wygląd bez większych wyrzeczeń. Jedną z nich są zabiegi medycyny estetycznej! To skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie, które przybliży cię do figury idealnej w kilka minut. Pamiętaj, że nawet gwiazdy, które słyną z nienagannej sylwetki, osiągnęły ją z pomocą ćwiczeń, zdrowej diety, ale i dobrodziejstw medycyny estetycznej. Najlepszym przykładem są siostry Kardashian oraz Kylie Jenner. Połączenie ich idealnie płaskich brzuchów i krągłych, dużych pośladki nie występują w naturze :) Odkryj 3 najlepsze zabiegi, dzięki którym będziesz wyglądać jak prawdziwa bogini! BTL UNISON  Polecamy zabieg z użyciem urządzenia  BTL UNISON® . Dlaczego wystarczy wykonać tylko cztery zabiegi, by uzyskać pożądany efekt? Ponieważ UNISON® to prawdziwa innowacja! Jest to pierwsza kompilacja dwóch najskuteczniejszych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania. Urządzenie łączy siłę monopolarnej radiofrekwencji z ukierunkowaną falą akustyczną. Obie technologie mają potwierdzoną skuteczność w zabiegach na ciało, ale nikt do tej pory nie połączył ich w jeden zabieg. Dlatego efekty po zastosowaniu BTL UNISON ® są zdumiewające! Według wyników...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik