Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
alessandra-ambrossio
East News
Styl życia

Alessandra Ambrossio wciąż zachwyca nienaganną sylwetką!

Jak ona to robi?

Patrzysz na zdjęcia gwiazd w kostiumach plażowych i myślisz – one mają szczęście, bo los obdarzył je pięknym ciałem. Ale prawda jest inna. Nawet te znane i piękne kobiety, wcale nie są idealne z natury. Ich doskonałe sylwetki są wynikiem regularnych treningów, diety, ale i wielu zabiegów. Ty też możesz wyglądać jak Alessandra Ambrossio!

Zabiegi gwiazd

Nie jest już tajemnicą, że sylwetkę można modelować – miejscowo redukować tkankę tłuszczową i wyrabiać mięśnie w dowolnych partiach ciała, by uzyskać doskonałe proporcje. To wcale nie jest trudne i nie wymaga wielu lat ćwiczeń i wylewania wiader potu. Dziś modelowaniem sylwetek gwiazd zajmuje się medycyna estetyczna, z której każdy może korzystać do woli.  

alessandra-ambrossio
East News

Zacznij od masażu – BTL LYMPHASTIM

Żeby ciało było gładkie i jędrne, serię zabiegów warto zacząć od drenażu limfatycznego. To nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda masażu, z której korzystają gwiazdy. Zabiegi wykonywane są aparatem BTL LYMPHASTIM. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu limfatycznego i żylnego. Taki masaż pozwala pozbyć się obrzęków i działa leczniczo – likwiduje niewydolność żył. Przygotowuje też ciało do dalszych zabiegów kosmetycznych.

zabiegi-wyszczuplajace-btl
Mat.prasowe

Redukuj tłuszcz – BTL VANQUISH ME

Gdy już ciało jest oczyszczone od środka, czas na redukcję tkanki tłuszczowej.
Tu doskonale sprawdza się urządzenie BTL VANQUISH ME, które korzysta z technologii LAHF. Umożliwia ono miejscową redukcję tkanki tłuszczowej, przez co zabiegi modelowania sylwetki są niezwykle precyzyjne, efektywne i bezpieczne. Działanie urządzenia oparte jest na rewolucyjnym sposobie dostarczania energii do głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając jednocześnie na otaczające ją tkanki. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona powietrzem, a zabieg jest komfortowy i idealnie precyzyjny.

zabiegi-wyszczuplajace-btl
Mat.prasowe

Pożegnaj skórkę pomarańczową – BTL EMTONE

Gwiazdy też mają cellulit. Dlaczego go nie widzisz? Bo walczą z nim za pomocą takiego urządzenia, jak BTL EMTONE. BTL połączyła fale akustyczne i radiowe w jeden zabieg, żeby pozbyć się skórki pomarańczowej. Tak powstało zachwycające efektami urządzenie BTL EMTONE.

„Zabieg odpowiada jednocześnie na wiele potrzeb osób, które chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, jędrnym i gładkim ciałem bez cellulitu”, wyjaśnia doktor Marta Tazbir z Klinika Tazbir w Łodzi. „Klientów zachwyca też fakt, że serie zabiegowe są krótkie (pełna terapia mieści się w miesiącu) i całkowicie bezinwazyjne. Urządzenie ma certyfikację amerykańskiej agencji FDA, co także potwierdza jego skuteczność" - uzupełnia doktor Tazbir.

Zabiegi z użyciem EMTONE wyszczuplają, wygładzają skórę, ujędrniają ciało, przyspieszają metabolizm i poprawiają ukrwienie tkanek.

zabiegi-wyszczuplajace-btl
Mat.prasowe

Rozbuduj mięśnie – BTL EMBODY

Skuteczne modelowanie idealnej sylwetki nie byłoby możliwe bez pięknie ukształtowanych mięśni. Podobnie jak gwiazdy i celebrytki, my też już nie musimy spędzać całych miesięcy na siłowni i pracować nad poszczególnymi partiami. Za precyzyjną rozbudowę mięśni odpowiada teraz urządzenie BTL EMBODY.

"Dzięki innowacyjnej technologii HIFEM, modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było takie proste”, mówi doktor Janusz Stankiewicz z DERMO ESTETIC Centrum Medyczne w Żarach. I dodaje: BTL EMBODY generuje skurcze supramaksymalne naszych grup mięśniowych w wybranych partiach ciała. Za pomocą̨ urządzenia w sposób szybki, a przede wszystkim nieinwazyjny, możemy wzmocnić́ mięśnie brzucha, podnieść́, wyszczuplić́ czy ujędrnić́ pośladki. Jest to absolutny przełom w dziedzinie zabiegów na ciało.

Dzięki innowacyjnej technologii HIFEM, modelowanie sylwetki jest naprawdę proste. Podczas każdej sesji EMBODY generuje skurcze mięśni w wybranych partiach ciała. W ciągu pół godziny jest to nawet do 20 000 razy. Podobnej ilości powtórzeń nie osiągnęlibyśmy nawet przy najbardziej intensywnych ćwiczeniach. Wystarczą cztery serie zabiegów, wykonywanych średnio dwa razy w tygodniu, by cieszyć się piękną sylwetką jeszcze tego lata.

Sama widzisz, że idealne ciało jest w zasięgu ręki. Masuj, modeluj, ujędrniaj i wzmacniaj mięśnie, skutecznie i bez wysiłku. Jeśli dziś zaczniesz zabiegi, na początku wakacji na plaży możesz czuć się swobodnie.

Materiał powstał z udziałem marki BTL

btl
Adobe Stock
Newsy
Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!
Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!

Nikt z nas nie mógł przypuszczać, że w tym roku wiosnę spędzimy w domach. Ta sytuacja pod wieloma względami nie była łatwa – zostaliśmy niespodziewanie wytrąceni z naszego naturalnego rytmu, narażeni na duży stres i musieliśmy mocno przeorganizować nasze życie. Jednym z efektów kwarantanny są nadprogramowe kilogramy. Brak jakiegokolwiek ruchu, zamknięte siłownie i bliska odległość lodówki są częstą przyczyną dodatkowego tłuszczyku :). W okresie pandemii nie mogliśmy również zadbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie problemy z nim związane nawarstwiały się. Leczenie żylaków czy nietrzymania moczu to coś, co często odkładamy na później. Niestety, to nie mija, a z biegiem czasu tylko się pogarsza. Na szczęście, teraz wreszcie możemy o siebie zadbać! Wiemy, że pandemia jeszcze trwa i należy przestrzegać różnych obostrzeń, dlatego wybraliśmy dla ciebie bezkontaktowe zabiegi , które są najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji. Skąd możesz mieć pewność, że są bezpieczne? Podczas zabiegów z użyciem urządzeń BTL czas, w którym przebywasz z osobą, która ustawia maszynę, jest bardzo krótki. Co więcej, operator urządzenia nie musi cię w ogóle dotykać. Podczas praktycznie całej sesji jesteś w bezpiecznej odległości od operatora. BTL EMBODY Ten zabieg to prawdziwy hit! Ostatnio testowała go nasza redaktorka i była zachwycona efektami. Zabieg BTL EMBODY modeluje ciało, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz buduje mięśnie. Jak to możliwe? Urządzenie wykorzystuje HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology), czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Efektem jest rozrost włókien mięśniowych! W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM...

Emily Ratajkowski i Zendaya
East News
Fleszstyle
Wyrzeźbione ciało bez treningów? Ten zabieg zapewni ci kaloryfer na brzuchu bez konieczności chodzenia na siłownię
Wyrzeźbione ciało bez treningów? Ten zabieg zapewni ci kaloryfer na brzuchu bez konieczności chodzenia na siłownię

Dziś dzięki zabiegom można mieć kaloryfer na brzuchu i brazylijskie pośladki bez ćwiczeń na siłowni. Na czym polega BTL EMBODY? Wyjaśnia dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog z Kaniowscy Clinic (ul. Barycka 1/3, Wrocław, tel. (+48) 71 322 69 09, www.kaniowscy.pl). Dla kogo przeznaczony jest zabieg BTL EMBODY? EMBODY to wyjątkowe urządzenie, które działa dwukierunkowo: powoduje zwiększenie masy mięśniowej oraz spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabiegom mogą się poddawać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na wiek. Terapia jest świetnym rozwiązaniem dla osób młodych, które chcą wyszczuplić talię i mieć umięśniony brzuch oraz zwiększyć jędrność i rzeźbę pośladków. Ale wskazań do zabiegów jest bardzo wiele. Jakie są te wskazania? Zabiegi BTL EMBODY przynoszą świetne rezultaty w redukcji tłuszczu trzewnego, który jest oporny na ćwiczenia (zwłaszcza u mężczyzn). Badania obrazowe, takie jak rezonans magnetyczny czy tomografia komputerowa, potwierdziły po EMBODY redukcję tkanki tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej. Widać to również w badaniach, w których zmierzono grubość mięśni prostych przed sesją zabiegową i po niej. Zabiegi EMBODY są wskazane także u osób po urazach, zabiegach neurologicznych, z nierównością mięśni kończyn – stymulują ich pracę, przyspieszają rehabilitację i powrót do sprawności. Treningi EMBODY są odpowiednie dla kobiet, które po ciąży mają problem z odzyskaniem szczupłego i jędrnego brzucha i u których doszło do rozstępu mięśnia prostego brzucha. A także po liposukcji albo lipolizie, kiedy kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni. Czy BTL EMBODY można nazwać alternatywą dla siłowni lub dla diety? Raczej dla siłowni, choć chcąc wzmacniać mięśnie,...

btl
Adobe Stock
Newsy
Jak schudnąć i zbudować mięśnie bez wysiłku? Odkryj rewolucyjną technologię HIFEM! 
Jak schudnąć i zbudować mięśnie bez wysiłku? Odkryj rewolucyjną technologię HIFEM! 

Zaawansowana technologia elektromagnetyczna, która selektywnie wywołuje supramaksymalne skurcze mięśni. Sprawia, że rzeźbimy mięśnie i chudniemy - na leżąco. O tym, co jeszcze potrafi HIFEM, opowiada Sławomir Sobusiak, Dyrektor Zarządzający Działu Medycyny Estetycznej BTL Polska. Maszyny ćwiczą za nas? Jak to możliwe? Szczerze mówiąc: dokładnie tak jest. Powiem więcej - maszyny działające w oparciu o technologię HIFEM, doprowadzą nasze ciało do idealnego wyglądu dużo szybciej i efektowniej niż tradycyjne ćwiczenia. Dlaczego? Ponieważ technologia HIFEM, o której mówimy wywołuje supramaksymalne skurcze mięśni, czyli takie: powyżej maksymalnego poziomu. Po prostu - nie jesteśmy w stanie ćwiczyć z taką mocą i intensywnością w sposób naturalny. Wyobraźmy sobie, że w trakcie jednego treningu robimy 20 tysięcy brzuszków czy przysiadów (czas zabiegu to ok. pół godziny). Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Z drugiej strony - trzeba zachować rozsądek. Nie chodzi o to, aby przestać się ruszać i tylko chodzić na zabiegi. HIFEM pozwala nam osiągnąć wymarzony efekt i podtrzymać go - ale normalna aktywność (najlepiej na powietrzu) jest absolutnie niezbędna.  Dlaczego nie wymyślono tego wcześniej? Wymyślono, ale pierwsze maszyny posługujące się technologią HIFEM miały wielkość pokoju! Aby je uruchomić, potrzeba było wykwalifikowanego zespołu naukowców. Niezbyt to przydatne dla klinik medycyny estetycznej czy siłowni. Przełom nastąpił kilka lat temu, kiedy stworzono niewielkich rozmiarów urządzenia z tą technologią oraz tak dopracowano procedury, że maszyny może obsługiwać praktycznie każdy. Oczywiście po przeczytaniu instrukcji. W BTL urządzenia wykorzystujące pole magnetyczne w pojawiły się już...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner