Fotona Dynamis SP
Mat. prasowe

Fotona Dynamis SP - jeden zabieg… na wszystko! Takiego lasera jeszcze nie było

 Fotona Dynamis SP
Mat. prasowe

Fotona Dynamis SP to urządzenie, które spłyca zmarszczki, liftinguje skórę, modeluje owal twarzy, usuwa przebarwienia, trądzik, niechciane włoski i rumień… i do tego jest bezpieczny dla wszystkich typów cery. Warto przyjrzeć się mu bliżej!

Fotona Dynamis SP: nowy wymiar piękna

Fotona Dynamis SP to najpotężniejsza kombinacja lasera Nd:YAG z Er:YAG na rynku. Połączenie tych długości fal w jednym urządzeniu daje możliwość zastosowania go w przypadku wielu problemów dermatologicznych i, co ważne, przy zapewnieniu znakomitych wyników klinicznych i maksymalnym ograniczeniu komplikacji oraz skróceniu czasu rekonwalescencji.

Oprócz celów upiększających, Fotonę Dynamis SP można też wykorzystywać  do delikatnych procedur chirurgicznych, takich jak usuwanie zmian powierzchniowych, brodawczaków i keratoz, a także do usuwania blizn i blizenek potrądzikowych. Co więcej, potrafi też leczyć… chrapanie, a także grzybice skóry i paznokci.

Zaawansowana technologia

Urządzenie Fotona pozwala na przeprowadzenie wielostopniowych, wielowymiarowych zabiegów w czasie jednej sesji. Dzięki temu uzyskać można efekt kurczenia się kolagenu na całej grubości tkanki - Fotona jako jedyny system ma tryb endoliftingu, który pozwala pracować od wewnątrz jamy ustnej i od wewnętrznej powierzchni powiek! Dzięki temu efekty ujędrnienia i zwiększenia objętości są trwałe. Bez stosowania wypełniaczy!

 Fotona Dynamis SP
Mat. prasowe

Dla kogo zabieg?

Laserowe odmładzanie frakcyjne Fotona jest dedykowane w pierwszej kolejności tym, którzy chcą pozbyć się zmarszczek i spektakularnie odmłodnieć, wykonać lifting skóry, usunąć blizny pooperacyjne czy potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia, a także zniszczenia wywołane nadmierną ekspozycją na słońce. Zabieg dedykowany jest wszystkim, którzy szybko i mało inwazyjnie pragną zredukować oznaki starzenia oraz poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Procedura endoliftingu jest bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji. Zabiegowi można poddawać się przez cały rok, nawet latem, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, takich jak hiperpigmentacja.

Zabieg możesz wykonać w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie.

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17