East News

Superszczupła modelka, piosenkarka o krągłych kształtach i filigranowa aktorka z pełnym biustem. Każda ma zupełnie inną figurę i jednocześnie każda z nich jest na swój sposób idealna. Która z gwiazd - Gigi Hadid, Rihanna czy Salma Hayek, wygląda twoim zdaniem najlepiej?

Co zrobić, by mieć figurę gwiazdy?

Kiedy używać BTL Unison?

Zabiegi urządzeniem BTL UNISON® będą odpowiednie właśnie o tej porze roku, kiedy zaczynamy się przygotowywać do lata i wakacji na plaży. Sprawdzi się w niwelowaniu pięciu najczęstszych przyczyn niedoskonałości ciała. Poradzi sobie przede wszystkim z miejscową redukcją cellulitu i tkanki tłuszczowej. Poprawi elastyczność skóry, przyspieszy metabolizm i remodeling kolagenu w skórze. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy oczekujemy szybkich efektów. Z zabiegu może skorzystać każdy, bez względu na poziom tkanki tłuszczowej czy rodzajufigury.

Jak działa urządzenie?

BTL UNISON® działa przy użyciu dwóch połączonych rodzajów fal – monopolarnej fali radiowej i akustycznej, wszystko za pomocą jednej głowicy. Dwa typy energii – cieplna i mechaniczna, wnikają w głąb ciała i zmieniają strukturę tkanek. Zabieg trwa około 20 minut i jest zupełnie bezbolesny, a wręcz relaksujący. Osoba poddająca się zabiegowi czuje tylko miejscowe rozgrzanie skóry i delikatne wibracje. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto jest udać się na cztery wizyty, ale widoczne wygładzenie skóry zauważymy już po pierwszej wizycie.

Salma Hayek
...
East News
Gigi Hadid
...
East News
Rihanna
...
East News
Wyniki plebiscytu:
Salma Hayek...
Gigi Hadid...
Rihanna...