Elsa Hosk
East News

Cellulit? Zapomnij! Włoska marka wprowadza metodę totalnej walki z pomarańczową skórką. Takiej jeszcze nie było!

Elsa Hosk
East News

Walczysz z cellulitem dietą i na siłowni, ale efekty wciąż są mizerne? Oto nowa metoda, która może wszystko zmienić! Będziesz zaskoczona, że jest taka relaksująca…

Cellulit - trudny wróg 

Choć nazwa „pomarańczowa skórka” brzmi apetycznie, milionom kobiet na całym świecie kojarzy się z brzydkimi zmianami skóry - cellulitem! Powstaje on z powodu nagromadzenia pod skórą zbyt dużej ilości tłuszczu, w którym zawarte są toksyny i odpady przemiany materii. Sposobów na radzenie sobie z tym problemem ludzkość poznała tysiące. Większość – nieskutecznych… Ale jest szansa, że wreszcie stworzono metodę, która to zmieni!

Skąd się bierze cellulit?

Cellulit jest chorobą podskórnej tkanki łącznej. Powstaje w wyniku starzenia i wahania wagi - choć nie tylko. Zdarza się także, że doświadczają go młode kobiety! Z pewnością rozwojowi pomarańczowej skórki sprzyjają też brak aktywności fizycznej, choroby układu krwionośnego, zaburzenia hormonalne i dysfunkcje metabolizmu. 

CeCe Beauty Clinic
Mat. prasowe

Lekarze i kosmetolodzy od lat poszukują sposobu na radzenie sobie z tym problemem większości kobiet na świecie.

Tym, co może odmienić sytuację, jest tzw. psychologia estetyczna ciała, która jest nowością na polskim rynku. Sami wdrożyliśmy ją niedawno. To rewolucja w kosmetologii – po pierwsze jest to metoda skuteczna, po drugie – wykorzystuje potencjał naszych umysłów - mówi  Anna Cybart, specjalistka pielęgnacji ciała z warszawskiej CeCe Beauty Clinic.

Antycellulitowy program Diego dalla Palma

Co to za rewolucja? To najnowszy program włoskiej marki Diego dalla Palma. Nastawiony on jest na zwalczanie niedoskonałości skóry spowodowanych cellulitem, miejscową otyłością i utratą jędrności (Body Bioenergy). Według twórców programu ważną rolę w walce z cellulitem odgrywa umysł, dlatego ich metoda stymuluje układy nerwowy, endokrynny i immunologiczny, które znajdują się w skórze oraz tkance tłuszczowej. Maksymalny efekt uzyskuje się przy zakończeniu całego procesu, uwzględniającego łączenie zabiegów kosmetycznych z odpowiednimi masażami. 

W ofercie CeCe Beauty Clinic mamy trzy zabiegi: Detox, Cell Slim i Total Body Focus. Każdy standardowo trwa 60 minut. U nas – 110 min, gdyż oferujemy opcję z pełnym masażem. Cena to 370 zł – dodaje Anna Cybart.

Jak to działa? Zabieg Detox intensywnie odtruwa tkanki. Cell Slim to program regeneracji tkanek, poprawy metabolizmu i jędrności skóry. Z kolei Total Body Focus jest zabiegiem oddziałującym na cellulit przez specjalne działanie lipolityczne. I jest idealny dla kobiet w ciąży! Dzięki synergii tych trzech zabiegów metoda Diega dalla Palma jest tak skuteczna – wyszczupla, modeluje i ujędrnia ciało. 

 

Więcej na temat ciało medycyna estetyczna
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08