PHARMANN Arnizen
Mat. prasowe

Zdecydowałaś się na mezotarpię ust i po zabiegu masz drobne siniaczki, a okolica ust jest opuchnięta i lekko obolała? Ten krem błyskawicznie przywróci wargom formę!

Mezoterapia ust - same zalety

Chciałabyś, by twoje usta były świeże i odżywione, a przy tym wyglądały naturalnie? Skorzystaj z mezoterapii ust. Ma działanie silnie nawilżające oraz ujędrniające skórę, a dodatkowo usuwa drobne zmarszczki wokół warg i w bardzo krótkim czasie poprawia ich wygląd.

Do mezoterapii ust zwykle stosuje się czysty, nieusieciowany kwas hialuronowy, który ma dużą zdolność wiązania cząsteczek wody, przez co daje natychmiastowy efekt nawilżenia.

Mezoterapia ust subtelnie uwydatnia ich kształt, wyrównuje kontur, wygładza drobne zmarszczki, a także w naturalny sposób odświeża czerwień wargową. Efekt utrzymuje się do czterech tygodni. Zabieg  może być wykonywany o każdej porze roku i można go bezpiecznie powtarzać, gdyż podawany do skóry nieusieciowany kwas hialuronowy z czasem ulega całkowitej biodegradacji.

Pielęgnacja po zabiegu mezoterapii ust

Po zabiegu mogą powstać drobne siniaczki, a okolica ust może być lekko opuchnięta i bolesna. Dlatego warto zastosować preparat pozabiegowy, który złagodzi nieprzyjemne odczucia i zdecydowanie przyspieszy gojenie. Krem Pharmann Arnizen szybko usuwa siniaki, krwiaki, zaczerwienienia i obrzęki, zmniejsza też znacznie pieczenie i swędzenie.

PHARMANN Arnizen
Mat. prasowe

 

Krem Pharmann Arnizen kosztuje ok. 100 zł/30 ml. Jest do kupienia w dobrych klinikach medycyny estetycznej.

 

Więcej na temat medycyna estetyczna mezoterapia