Party. Medycyna Estetyczna, jesień 2019
Mat. promocyjne

"Party. Medycyna Estetyczna" już w sprzedaży! Sprawdź, co znajdziesz w najnowszym numerze

Party. Medycyna Estetyczna, jesień 2019
Mat. promocyjne

Nowy numer magazynu "Party. Medycyna Estetyczna" jest już w sprzedaży. Na okładce Edyta Herbuś, która wygląda młodziej, niż kilka lat temu, kiedy była bohaterką jednego z poprzednich wydań! Jak ona to robi, że mimo upływu czasu wygląda coraz lepiej? Gwiazda zdradza, że chodzi o…

W wywiadzie dla "Party. Medycyny Estetycznej" Edyta Herbuś opowiada o swoich sposobach na pielęgnację. Nie zdradzimy tu wszystkich, bo zachęcamy do lektury magazynu, ale jeden z najważniejszych to holistyczne podejście do dbania o urodę: pielęgnacji, diety, ruchu, a nawet rozwoju duchowego. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj wywiad!

"Party. Medycyna Estetyczna" na jesień 2019 - co w numerze?

Poza tym w numerze przeczytasz o gwiazdach, które wypiękniały dzięki zabiegom medycyny estetycznej (przykłady? Chociażby Miley Cyrus lub Kristen Stewart!) i o tych, które dzięki nim wcale się nie starzeją, o zabiegach i gabinetach polecanych przez słynne Polki i o… wszystkim, co musisz wiedzieć zanim zdecydujesz się na powiększanie piersi.

Dowiesz się też, jaki plan pielęgnacji jest najlepszy na jesień, czym są modne teraz boostery kosmetyczne i co to jest odmładzanie stomatologiczne, a także, dlaczego warto stawiać na naturalny efekt poprawiania urody oraz jak walczyć z przebarwieniami. W numerze znajdziesz wywiady z lekarzami medycyny estetycznej, testy kosmetyków i zalecenia, jak walczyć z cellulitem. Pięknej lektury!

Zajrzyj do najnowszego numeru magazynu "Party. Medycyna Estetyczna"!

Magazyn "Party. Medycyna Estetyczna" kosztuje 14,99 zł.

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55