Kora
EastNews

Lekarz gwiazd, dr Krzysztof Gojdź zdradza jak dba o twarz Kory

Kora
EastNews

Jak dr Krzysztof Gojdź zdradza jak dba o twarz Kory?

Kora, artystka po ciężkiej chorobie i leczeniu, które mają niestety olbrzymi wpływ na skórę, potrzebowała głębokiego nawilżenia, odżywienia i ujędrnienia skóry. Tutaj pomocny był zabieg mezoterapii polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, regenerujących i odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej.

Miejscowe podanie preparatów sprawia, że ich działanie jest skuteczniejsze, a przy tym nie obciąża nerek i wątroby tak bardzo, jak przy doustnym podawaniu leków. Zabieg ten pobudza skórę do samoregeneracji i produkcji potrzebnych w tym celu substancji.

Mezoterapia w połączeniu ze specjalnie przygotowanym przeze mnie koktajlem witaminowym oraz wartościowe maski przyniosły zamierzony efekt. Skóra artystki nabrała jędrności i blasku.

 

Dr Krzysztof Gojdź – lekarz gwiazd. To on sprawia, że Kora czy Magda Gessler tak świetnie wyglądają. Jedyny w Polsce certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo jako wykładowca szkolący lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Doktor Krzysztof Gojdź ukończył również American Academy of Anti-Aging Medicine. W Polsce założyl Holistic Clinic. Jest autorem książki: "Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej".

 

Zobacz: To dzięki niemu gwiazdy wyglądają młodo! Doktor Krzysztof Gojdź wydaje książkę. Co w niej zdradzi? 

 

Kora w złotej kurtce
EastNews

Kora w białej bluzce w czarne wzorki
EastNews

Kora w czarno-białej bluzce
EastNews

 

Książka doktora Krzysztofa Gojdzia: "Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej"

 

Okładka książki dr Krzysztofa Gojdzia: Zatrzymać czas

 

Więcej na temat Kora Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10