BTL Exilis Ultra 260
East News

Przed wakacjami chciałabyś wyszczuplić ciało, ujędrnić skórę, a może… usunąć zmarszczki? Ten zabieg zrobi to wszystko

BTL Exilis Ultra 260
East News

Co roku przed urlopem marzysz, by na wakacjach wyglądać jak bogini: szczupła, smukła, o młodej, promiennej cerze. W tym roku masz szansę spełnić to marzenie. Jest jeden zabieg, który działa na to wszystko! Urządzenie BTL Exilis Ultra 360 pomoże na każdy problem - od stóp do głów. Szybko i bezboleśnie!

BTL Exilis Ultra 360: jak to działa?

Urządzenie BTL Exilis 360 działa jak muszkieter - jeden za wszystkich. To zaawansowany system do nieinwazyjnych zabiegów estetycznych o pięciu różnych końcówkach do leczenia ponad 20 obszarów na ciele - od stóp do głów! 

BTL Exilis Ultra 260
East News

Zatem jeśli marzysz o ciele jak Kimberley Garner, umów się na zabieg. BTL Exilis Ultra 360 przywróci świetną kondycję skóry i wyraźnie poprawi jej stan. Na ciele i na twarzy! Nowa końcówka 360° zapewnia najlepsze działanie nawet przy wyraźnych zmarszczkach w obrębie najbardziej problematycznych obszarów, takich jak np. w okolicy oka. Zrobi to bezboleśnie i szybko - większości pacjentów wystarczają dwa do czterech zabiegów w odstępach od 7 do 10 dni, a każdy zabieg na jedną partię ciała trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut.

Do tego zabiegi są bezbolesne. Większość pacjentów porównuje odczucia podczas zabiegu do… masażu gorącymi kamieniami. Do tego podczas zabiegu leżysz, więc możesz poczuć się prawie jak w spa ;). Efekty zobaczysz już po pierwszej sesji. Pogłębiają się one zazwyczaj w ciągu kilku kolejnych tygodni.

BTL Exilis Ultra 260
Mat. prasowe

Jak to się dzieje? BTL Exilis Ultra 360 ogrzewa wolumetrycznie tkanki dookoła głowicy, niszcząc stare włókna kolagenowe i inicjując proces formowania nowego kolagenu. W ten sposób wyraźnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawia wygląd skóry.

Chwytasz za telefon, żeby się umówić? Szczegóły znajdziesz tutaj: Btlestetyka.pl.

 

Więcej na temat cellulit medycyna estetyczna
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44