kobieta podczas zabiegu kosmetycznego
Image by LifetimeStock.com

Bio Electro Peeling odmładza i ujędrnia skórę

kobieta podczas zabiegu kosmetycznego
Image by LifetimeStock.com

Bio Electro Peeling to urządzenie pozwalające na nieinwazyjną mikrodermabrazję. Jego działanie polega na oddziaływaniu falami radiowymi na naskórek. Bio Electro Peeling stosuje się, aby odmłodzić i ujędrnić skórę, wygładzić zmarszczki, odmłodzić dłonie i rozjaśnić blizny po trądziku.

W jaki sposób działa Bio Electro Peeling?

Bio Electro Peeling działa dwufazowo. Najpierw przy jego pomocy złuszcza się naskórek, a potem regeneruje go. Zabieg stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu, co sprawia, że jest bardziej jędrna, gładka i elastyczna.

 

Po części złuszczającej można przejść do regeneracji naskórka. Mono- i bipolarne fale radiowe emitowane przez urządzenie poprawiają krążenie krwi w tkankach. Dzięki temu komórki skóry dotleniają się i odżywiają. Fale radiowe podgrzewają komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i regenerację jego włókien.

Jakie są efekty zabiegu Bio Electro Peelingiem?

Zabieg Bio Electro Peeling ujędrnia skórę, poprawia kontur twarzy, sprawia, że skóra staje się lepiej ukrwiona, poprawia się jej koloryt. Zabieg usuwa przebarwienia, np. blizny potrądzikowe czy rozstępy.

Kto nie powinien poddawać się zabiegowi Bio Electro Peelingiem?

Zabieg Bio Electro Peeling jest bezpieczny, nie uszkadza skóry, nie wywołuje alergii ani podrażnień. Nie powinno się go jednak wykonywać u osób, które cierpią na wirusowe, bakteryjne lub grzybicze zakażenia skóry oraz mają zmiany skórne będące objawami nowotworu złośliwego.

Ile kosztuje zabieg Bio Electro Peelingiem?

Jeden zabieg urządzeniem Bio Electro Peeling kosztuje ok. 80-100 zł. Zabieg powtarza się ok. 3-7 razy. Liczba powtórzeń uzależniona jest od zamierzonego efektu i stanu skóry.


Więcej na temat peeling pielęgnacja twarzy
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12