Zamów kosmetyki ZO Skin Health bezpośrednio do domu!

Kosmetyki ZO Skin Health zamówisz bezpośrednio do domu! Jak to zrobić?

Zamów kosmetyki ZO Skin Health bezpośrednio do domu!

Marka ZO wychodzi naprzeciw potrzebom swoich stałych klientów! Specjalnie dla nich została uruchomiona sprzedaż wysyłkowa, aby zachować ciągłość pielęgnacji przepisanej przez dermatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej.

ZO Skin Health to produkty, które dostępne są wyłącznie w wybranych gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej. W związku z wprowadzeniem stanu epidemii wszystkie kliniki w Polsce zamknięto ze względów bezpieczeństwa. Wszelkie konsultacje zostały odwołane, a pacjenci stracili możliwość nabycia niezbędnych produktów do pielęgnacji. Wiedząc, jak istotną rolę odgrywa systematyczność oraz ciągłość stosowania kuracji dermatologicznej, marka ZO Skin Health proponuje nowe rozwiązanie, które umożliwia zakup kosmetyków za pośrednictwem gabinetów dermatologii i medycyny estetycznej.

Aby nabyć produkty ZO, wystarczy skontaktować się online z kliniką, pod opieką której jesteśmy i złożyć zamówienie. Produkty zostaną dostarczane w wygodnej i bezpiecznej formie jaką w obecnej sytuacji jest przesyłka. Lista gabinetów, z którymi współpracuje marka ZO dostępna jest na stronie www.esteva.pl.

Więcej na temat kosmetyki
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23