SVR, Perła

Perła Dermatologii Estetycznej 2020 dla skoncentrowanych witamin w ampułkach ABC

SVR, Perła

Organizowany od szesnastu lat konkurs na najlepsze produkty stosowane w estetyce lekarskiej jest promocją jakości i bezpieczeństwa w tej dziedzinie medycyny. Głosy lekarzy z całej Polski decydują, który z nominowanych produktów otrzyma Perłę Dermatologii Estetycznej. W tym roku wybrano 20 Pereł, które spełniają wysokie wymagania lekarzy, a tym samym są gwarancją komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. Jedną z Pereł otrzymały skoncentrowane witaminy w ampułkach ABC od VSR Polska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laboratoire SVR Polska (@laboratoire_svr_poland)

Perła Dermatologii Estetycznej 2020 dla skoncentrowanych witamin w ampułkach ABC

Współczesne kobiety nie chcą być oceniane przez pryzmat wieku, aczkolwiek pojawiające się zmiany na skórze jak zmarszczki, przebarwienia, utrata jędrności i blasku nie zawsze są wynikiem upływającego czasu. Trzy rodzaje serum w ampułkach, sformułowane na bazie trzech wysoce skoncentrowanych witamin kluczowych w dermatologii wprowadza nowe standardy w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Wystarczy 7 dni, a kondycja skóry ulega znakomitej poprawie: staje się lepiej napięta, wyrównana, pełna własnego, zdrowego blasku. Ampułki można stosować naprzemiennie, samodzielnie lub mieszać kosmetykami, których używamy na co dzień.

Ampułka [A] zawiera witaminę A (retinol) w stężeniu 0,3% w tym: 0,1% to czysty retinol, a 0,2% w formie kapsułkowanej czyli zamkniętej w liposomach. Pozwala to na stopniowe wnikanie witaminy do głębszych warstw skóry. Dzięki takiej formule jest bardzo dobrze tolerowana i maksymalnie bezpieczna. Dzięki właściwościom mikrozłuszczającym skóra staje się gładka, zmienia się jej struktura, a niedoskonałości znikają. Wskazania: skóra normalna, tłusta, nawet wrażliwa, rozszerzone pory, widoczne niedoskonałości, nierówna struktura i/lub z widoczne zmarszczki.

Ampułka [B3] zawiera 5% Niacynamid w swojej najczystszej postaci połączony z trzema wielkościami kwasu hialuronowego. Intensywnie nawilża, koi oraz wzmacnia skórę dzięki czemu jest ona odporniejsza na działanie agresywnych czynników zewnętrznych a zmarszczki i drobne linie ulegają spłyceniu. Minimalistyczna formuła zawiera jedynie 12 składników, bez substancji zapachowych. Do skóry normalnej, suchej, wrażliwej, pozbawionej komfortu, odwodnionej, skłonnej do zaczerwienień i zmarszczek spowodowanych jej suchością.

AMPUŁKA [C] zawiera doskonale tolerowaną postać stabilizowanej, aktywnej witaminy C
w bardzo wysokim 20% stężeniu. Jej struktura jest zbliżona do czystej formy witaminy C, ale dzięki mniejszemu rozmiarowi wnika głębiej do skóry, co zwiększa skuteczność jej działania. Stymuluje produkcję kolagenu, skóra jest lepiej dotleniona, wzmocniona, odżywiona i gładsza, przywraca skórze energię, dodając jej blasku i redukując oznaki zmęczenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laboratoire SVR Polska (@laboratoire_svr_poland)

Więcej na temat pielęgnacja twarzy
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51