Kobieta myje ciało pod prysznicem peelingiem cukrowym w postaci pianki.
©chachanit/stock.adobe.com

Puszysty peeling cukrowy w postaci delikatnej pianki - działanie i sposób użycia

Kobieta myje ciało pod prysznicem peelingiem cukrowym w postaci pianki.
©chachanit/stock.adobe.com

Peeling cukrowy w piance to połączenie puszystego musu myjącego do ciała z delikatnym złuszczaniem naskórka. Kosmetyk ma lekką konsystencję. Skutecznie myje oraz wygładza skórę, a zawarta w piance naturalna gliceryna roślinna zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i miękkości.

 

Pianki peelingujące do ciała przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, a zwłaszcza wrażliwej i skłonnej do podrażnień, ponieważ działanie kosmetyków jest bardzo delikatne. Na rynku kosmetycznym dostępne są pianki myjące tworzone na bazie, np.: ananasa, ekstraktu z pereł, herbaty oraz gliceryny roślinnej, dzięki której kosmetyki oprócz właściwości złuszczających, skutecznie nawilżają.

 

Czym jest pianka peelingująca?

 

Pianka peelingująca to połączenie lekkiego musu o właściwościach oczyszczających oraz delikatnego peelingu odpowiedzialnego za złuszczanie naskórka. Kosmetyk można stosować jako zamiennik tradycyjnego żelu pod prysznic. Pianka działa podobnie jak peeling do ciała, jednak jest od niego znacznie delikatniejsza. Delikatne drobinki złuszczające w postaci kryształów cukru, zawarte w kosmetyku nie podrażniają skóry, dzięki czemu mogą go stosować również osoby z wrażliwą i skłonną do zaczerwienień skórą.

 

Cukrowa pianka do mycia ciała - jak działa?

 

Cukrowa pianka do mycia ciała złuszcza martwy naskórek, nawilża oraz oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Innowacyjna formuła kosmetyku nie pozostawia na skórze tłustego filmu, ale jednocześnie zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki zawartości naturalnej gliceryny roślinnej. Kryształki cukru znajdujące się w piance myjącej w delikatny sposób usuwają z ciała resztki martwego naskórka, tym samym skutecznie wygładzając skórę.

 

Piankowy peeling do ciała - jak używać?

 

Piankowy peeling do ciała najlepiej stosować pod prysznicem. Wystarczy na zwilżone partie skóry nałożyć kosmetyk dłońmi i delikatnie wmasować w skórę, najlepiej kolistymi ruchami, a następnie spłukać obficie ciepłą wodą. Kosmetyki, dzięki zawartości naturalnych składników, takich jak ekstrakty z ananasa czy herbaty, pozostawiają na cerze delikatny i orzeźwiający zapach, który utrzymuje się na ciele jeszcze na długo po zażytej kąpieli.

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17