Kobieta rozciągająca się
Image by LifetimeStock.com

Jak wykonać masaż na powiększenie i ujędrnienie piersi?

Kobieta rozciągająca się
Image by LifetimeStock.com

Masaż na powiększenie biustu wspomaga naturalny wzrost biustu, a także poprawia jego elastyczność. Dzięki niemu piersi będą wyglądały atrakcyjniej, a co więcej masaż na powiększenie biustu zmniejsza ryzyko wystąpienia raka piersi.

Jak wykonać samodzielnie masaż na powiększenie biustu?

Masaż na powiększenie biustu nie może być bolesny, dlatego wykonuj go delikatnie i nie przekraczaj granicy bólu. Pamiętaj, aby masować piersi w kierunku pach, nigdy odwrotnie. Jeśli stosujesz do masażu olejki bądź balsamy nie wmasowuj ich w brodawki. Usiądź wygodnie a na piersi nałóż balsam bądź oliwkę. Piersi możesz masować obie jednocześnie bądź raz jedną, a raz drugą. Staraj się wykonywać masaż na powiększenie biustu okrężnymi ruchami i kieruj się z dołu w stronę mostka. Nie zapominaj, że skóra na piersiach jest bardzo delikatna, dlatego zbyt intensywnymi i mocnymi ruchami możesz ją rozciągnąć. Powinnaś uciskać lekko piersi wykonując 100 okrążeń na jedną pierś. Nie odrywaj dłoni od skóry, a jeśli już to lekko po niej przesuwaj, by pobudzić gruczoł do działania. Aby masaż działał lepiej codziennie masuj piersi strumieniem raz ciepłej, a raz zimnej wody z prysznica. Kiedy podejrzewasz, że masz chore gruczoły nie stosuj masaży. Najlepiej udaj się do lekarza po poradę specjalistyczną.

Masaż na powiększenie biustu wykonywany przez partnera

O masowanie piersi możesz też poprosić swojego partnera. Wtedy połóż się na plecach, a partner niech masuje obie piersi naraz. Gdy mężczyzna masuje biust, pobudzenie gruczołów piersi następuje o wiele szybciej. Najwygodniej będzie jeśli partner położy dłonie na piersiach i zacznie je lekko ugniatać. Powinien wykonywać kółka i masować biust w odpowiednim tempie (nie za szybko i nie za wolno).

Masaż na powiększenie biustu – efekty

Masaż na powiększenie biustu nie równa się operacjom plastycznym na biust. Piersi stają się jędrniejsze i okrąglejsze, ale rozmiar miseczki się nie zmienia. Kobiety, które wykonują masaż na powiększenie biustu uważają, że noszona przed zabiegami miseczka już nie jest tak luźna, a całkowicie wypełniona. Co więcej, masowanie biustu powoduje, że skóra jest gładsza, a rozstępy zmniejszają się. Pierwszy efekty zauważysz dopiero po 3 miesiącach, a większy rozmiar (o ile się pojawi) dopiero po roku. 

Więcej na temat pielęgnacja ciała
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32