Zdobienie paznokci
Flickr/Fing'rs/CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Sposób na wzmocnienie paznokci – manicure hybrydowy

Zdobienie paznokci
Flickr/Fing'rs/CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Marzysz o tym, żeby twoje paznokcie były piękne i zadbane, lecz nie chcesz ich niszczyć uporczywymi zabiegami ani poświęcać czasu na żmudną i długotrwałą pielęgnację? Idealnym rozwiązaniem będzie manicure hybrydowy, który polega na nałożeniu żelu na paznokcie i utwardzeniu go za pomocą lampy UV.

 

Na rynku kosmetycznym manicure hybrydowy zyskuje coraz więcej zwolenników. Hybrydy, łączące w sobie cechy lakieru i żelu, nie szkodzą płytce paznokcia, a czas ich wykonania jest znacznie krótszy niż w przypadku paznokci żelowych czy akrylowych. Absolutnym novum, jakie oferuje ta metoda jest tzw. „efekt mokrego paznokcia”, który zapewnia odpowiednie nawilżenie i komfort 24 godziny na dobę. Stała pielęgnacja paznokci jest więc największą zaletą manicure’u hybrydowego. Drugi ogromny atut to trwałość nawet do 3 tygodni. Dzięki hybrydom możesz zapomnieć o kruszeniu się, matowieniu czy odpryskiwaniu.

 

Poza tym lakiery hybrydowe nie zawierają szkodliwych związków chemicznych, jakie można jeszcze spotkać w niektórych lakierach do paznokci i są bezzapachowe. Wygrywają więc zarówno z tradycyjnymi sposobami zdobienia paznokci, jak i z wieloma nowoczesnymi metodami oferowanymi przez salony kosmetyczne.


Więcej na temat manicure pielęgnacja paznokci
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48