Klub NeoNail

A może by tak... dołączyć do pierwszego w Polsce klubu lojalnościowego poświęconego lakierom hybrydowym?

Klub NeoNail

 

„Klub NeoNail” to pierwszy w Polsce Program lojalnościowy w formie aplikacji mobilnej w branży lakierów hybrydowych. Za jego pomocą użytkownicy mogą zbierać punkty za zakupy zarówno w sklepie internetowym, jak i w wybranych punktach stacjonarnych, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

 

Klub NeoNail

 

Marka NeoNail przygotowała dla klubowiczów atrakcyjną ofertę już na starcie. Pierwsze 1000 osób, które pobrało aplikację otrzymało dedykowany kod rabatowy, a do zamówienia dodano gratisowy lakier z najnowszej kolekcji Thermo Color by Dawid Woliński z unikatowym grawerem. Dodatkowo, do 20 kwietnia każdy nowy użytkownik otrzyma rabat na zakupy -15%, a od 21 kwietnia obowiązywać będzie zniżka -10% na pierwsze zamówienie. 

 

Klub NeoNail

 

„NeoNail to najbardziej innowacyjna firma na rynku w swojej kategorii, a start programu lojalnościowego to kolejny krok w celu uatrakcyjnienia naszej oferty. Dbamy nie tylko o wysoką jakość produktów, które posiadają certyfikaty przeprowadzonych badań dermatologicznych, ale również szukamy innowacyjnych rozwiązań służących ich promocji. Systematycznie wprowadzamy nowości, jak na przykład kolekcja Thermo Color by Dawid Woliński, czyli pierwsze w Polsce pastelowe lakiery termiczne zmieniające kolor pod wpływem temperatury. Chcemy, aby nasza oferta stale się rozwijała i przynosiła naszym Klientkom miłe niespodzianki” – podkreśla Magdalena Stoińska, PR Manager marki NeoNail.

 

Klub NeoNail

 

Każda wydana złotówka to jeden punkt w aplikacji. Zebrane punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody, takie jak lakiery, a także klubowe gadżety. W aplikacji będą pojawiać się promocje czasowe dostępne tylko dla klubowiczów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Program lojalnościowy NeoNail jest funkcjonalny, prosty w obsłudze, a jego instalacja zajmuje kilka chwil.

 

Klub NeoNail

 

Aplikacja do pobrania dostępna jest w Google Play oraz App Store. Wszystkie informacje oraz regulamin znajdują się na stronie www.klub.neonail.pl. 

 

Więcej na temat paznokcie hybrydowe
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06