Efekty działania odżywki do rzęs
Pinterest.com

Pisaliśmy już o nadchodzącej promocji -55% w Rossmannie. Nie możemy się doczekać! Podczas jej trwania można będzie kupić kosmetyki w cenie obniżonej o ponad połowę. Warto więc zapolować zwłaszcza na te, które zwykle są drogie - takie jak odżywki do rzęs. Podpowiadamy, które warto wypróbować!

Rzęsy do nieba, cena przy ziemi

Odżywki do rzęs robią ostatnio furorę, bo coraz więcej marek ma je w swojej ofercie - a dziewczyny mają coraz piękniejsze spojrzenie :). Ich rzęsy jak wachlarze to zasługa bimatoprostu - substancji, która  stymuluje porost rzęs i przedłuża fazę ich aktywnego wzrostu. W składzie są zwykle także biotyna, która konieczna jest do syntezy keratyny, naturalnego budulca rzęs, oraz jedwab, olejki lub prowitamina B5 o działaniu ochronnym.

W galerii prezentujemy odżywki do rzęs, które nas nie zawiodły, a które warto kupić w czasie trwania promocji -55%. Pamiętaj tylko, że aby z niej skorzystać, w koszyku muszą znaleźć się minimum trzy kosmetyki, różniące się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Promocja wystartuje 19 kwietnia dla wszystkich klientów.

1/5
Odżywka do rzęs Christian Laurent
Mat. prasowe

Luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs Christian Laurent, które szybko zagęszcza, wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy, cenę też ma na co dzień luksusową - kosztuje 64,99 zł. Dzięki promocji -55% kupisz je za 35,74 zł!

2/5
Odżywka do rzęs Delia
Mat. prasowe

Odżywka Delia My Wow Lashes stymuluje wzrost, wydłużenie, wzmocnienie oraz zagęszczanie rzęs. Jej regularna cena to 44,99 zł. Dzięki promocji -55% zapłacisz za nią 24,74 zł!

3/5
Odżywka do rzęs Long4Lashes
Mat. prasowe

Serum wzmacniające do rzęs i brwi Anti-Age Long4Lashes odbudowuje rzęsy i brwi już w trzy tygodnie! Warto przekonać się, jak będziesz wyglądać po kuracji, właśnie teraz, kiedy dzięki promocji -55% w Rossmannie serum będzie kosztować 49,49 zł zamiast 89,99 zł. Czysty zysk!

 

4/5
Odżywka do rzęs Eveline Cosmetics
Mat. prasowe

Serum stymulujące wzrost rzęs 8 w 1 Eveline Cosmetics wzmacnia włókna i cebulki rzęs, sprawiając, że stają się silne i jedwabiste. Zwykle trzeba zapłacić za nie 59,99 zł, ale w promocji -55% będzie kosztować 32,99 zł.

5/5
Odżywka do rzęs Inveo
Mat. prasowe

Alergiczki ucieszą się, że taniej będzie można kupić także odżywkę stworzoną specjalnie dla nich. Hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące Inveo ma regularną cenę 59,99 zł, a teraz kosztować będzie 32,99 zł.

Czytaj także: Rossmann przecenia też elektronikę. Oto hity Xiaomi, tańsze niż kiedykolwiek!

Więcej na temat Rossmann rzęsy promocje