Agnieszka Kaczorowska na okładce magazynu Party Style
Party

TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska nie do poznania! Zobaczcie niezwykłą sesję tancerki w "Party Style"

Agnieszka Kaczorowska na okładce magazynu Party Style
Party

Agnieszka Kaczorowska to obecnie najbardziej znana aktorka z serialu "Klan" i jedna z najlepszych tancerek w Polsce. Pół roku temu wraz z Krzysztofem Wieszczkiem wygrała "Taniec z gwiazdami", a teraz ma szansę doprowadzić do samego finału Łukasza Kadziewicza

 

Agnieszka w ostatnich latach przeszła sporą metamorfozę. Już nie nosi młodzieżowych sukienek, a coraz częściej pojawia się na salonach w eleganckich kreacjach, które dodają jej sporo seksapilu! Po zmianie stylu, przyszedł czas na niezwykłą sesję zdjęciową. Aktorka wzięła udział w sesji dla magazynu "Party Style", w której zaprezentowała makijażowe trendy na jesień 2015. 

"Graficzne kreski dla zadziornej rebeliantki, podkreślone policzki dla romantycznej duszy, bordowe usta dla elegantki czy smoky eyes w kolorze khaki dla uwodzicielki? Kobieca natura ma wiele twarzy - wystarczy spojrzeć na Agnieszkę Kaczorowską", czytamy w magazynie.

Trzeba przyznać, że w sesji dla "Party Style" Agnieszka Kaczorowska jest nie do poznania! Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia tancerki. Więcej znajdziecie w najnowszym numerze "Party Style".

 

Piotr Porebsky

 

Piotr Porebsky

 

Za sesję Agnieszki Kaczorowskiej dla "Party Style" odpowiadali:

 

Zdjęcia: Piotr Porebsky
Makijaż: Julita Jaskółka
Fryzury: Klaudia Jaśpińska
Stylizacja: Natalia Jezierska
Produkcja: Dorota Sikorska / Vizja Art

 

 

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48