Gwiazdy z Hollywood mają swoje triki, by wyglądać obłędnie. Cały czas są pod ostrzałem fotografów, dlatego nie mogą sobie pozwolić na najmniejszą wpadkę. Szczególnie tyczy się to ich wyglądu. Zgrabne ciało, jędrne biusty, krągłe pośladki… to widok, do którego nas przyzwyczaiły. Jak udaje się im uzyskać takie efekty? Czy dieta i ostry trening to jedyna recepta?

Sposób na młodość Jennifer Aniston


O  aktorce już dawno nie mówi się w kontekście jej nieudanego małżeństwa z  Bradem Pittem, a pięknego wyglądu, którym nieustannie zachwyca. I to w wieku 50 lat! Jennifer wygląda fantastycznie, a fani zachodzą w głowę, jak udaje się jej utrzymać tak dobry wygląd. Aktorka jest fanką medycyny estetycznej,  w jak najmniej inwazyjnym wydaniu. Zamiast nacinać ciało skalpelem, regularnie uczęszcza na zabiegi ujędrniające, redukcji cellulitu i spalania tłuszczu.  Na twarz stosuje lifting laserowy. Nic więc dziwnego, że tak dobrze się prezentuje! Nie zapomina też o zdrowej diecie i joggingu.

jennifer aniston
East news

 

Najlepsze buty i odzież sportowa są dostępne w niższych cenach na New Balance kody promocyjne.

 

Sprytne triki młodej mamy


Żona Justina Timberlake’a zawsze zachwyca na czerwonych dywanach. Wysoka, smukła, z idealnymi proporcjami. Nie zawsze jednak wyglądała świetnie. Po urodzeniu synka Silasa  miała poważne problemy z powrotem do formy. Długo zmagała się z rozstępami, które szpeciły jej uda i brzuch. Z pomocą przyszły jej  zabiegi laserowe i ujędrniające. Korzystała także ze sprzętów spalających tłuszcz i budujących mięśnie. Jak sama przyznaje, było to konieczne. Efekty okazały się długotrwałe i zadowalające, więc teraz poleca je innym kobietom. Z jej porad skorzystała m. in Beverly Mitchell, która poznała ją kiedyś z mężem Justinem.

 

jessica biel
East News

 

Nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające stają się wybawieniem dla wielu kobiet. Pomagają w naturalny, bezpieczny sposób poprawić wygląd i osiągnąć wymarzone rezultaty. Nie trzeba korzystać już z chirurgii plastycznej, która nie jest dostępna dla wszystkich. Skalpel staje się passe! Wiedzą o tym gwiazdy Hollywood, które coraz częściej wolą skorzystać z bezpieczniejszych sprzętów. Zaletą jest także niższa cena, dzięki której każda kobieta może sobie na to pozwolić. Warto zacząć od ujędrniania i rzeźbienia mięśni. Pomogą w tym UNISON i EMSCULPT, dostępne jedynie w dobrych salonach kosmetycznych. Bezpieczną redukcję nadmiaru tłuszczu oferuje urządzenie VANQUISH. Zdecydowało się na niego już wiele kobiet. Potrzeba ujędrniania? Warto wykorzystać EXILIS, który modeluje sylwetkę technologią CRT (Collagen Refill Technology). Odmładza także skórę twarzy! Na jaki zabieg wybierzesz się przed latem?

 

 

zabieg kosmetyczny
materiały partnera

medycyna estetyczna
materiały parntera

 

Materiał powstał we współpracy z firmą BTL.