Małgorzata Rozenek o swoim fenomenie

Znamy tajemnicę świetnego wyglądu Małgorzaty Rozenek! "12 łyków co godzinę!..." Czego?

Małgorzata Rozenek o swoim fenomenie

Małgorzata Rozenek napisała książkę "Jak dbać o siebie perfekcyjnie" i zdradza w niej jak sama dba o to, żeby wyglądać zdrowo i szczupło. Sama Perfekcyjna pani domu zaleca na przykład 12 łyków... wody co godzinę i 15-minutowe drzemki!

Małgorzata Rozenek radzi, co robić, aby dobrze wyglądać

To są "oczywiste oczywistości", jak picie wody, unikanie cukru, ruch i wysypianie się. Okazuje się, że dla wielu osób wcale nie są takie oczywiste, ale to naprawdę są cztery podstawowe rzeczy, bez których nie da rady. (...) Kiedyś postanowiłam, że może zmniejszę ilość snu, ale to się nie sprawdza, bo odpoczynek i czas na regenerację liczy się tak samo jak praca. Dziś staram się pilnować tych minimum 6-7 godzin w ciągu nocy. To jest bardzo ważne. Świetne są 15-minutowe drzemki, które nas regenerują. Jeśli chodzi o wodę, to jestem zwolenniczką picia 12 łyków wody co godzinę. To dobry sposób na regularne nawadnianie organizmu - tłumaczy Rozenek dla Super Expressu.

A co jeszcze radzi Rozenek, aby wyglądać zdrowo?

Używanie oliwy z oliwek do nawilżania rąk. Każda kobieta spędzająca czas w kuchni może śmiało go wykorzystać. Dużo potrafią zrobić dla wyglądu dobre krople do oczu.

Małgorzata Rozenek mówi, jak powinien dbać o siebie każdy mężczyzna

Mężczyźni powinni dbać o siebie dokładnie tak, jak chcą i czują. Oczywiście jest kilka zasad, których powinni przestrzegać - choćby krem do twarzy. Wielu mężczyzn uważa to za atrybut kobiet, a to wcale tak nie jest.

Czy właśnie tak dba o siebie Radosław Majdan? :)

Zobacz: Małgorzata Rozenek z dystansem o swoim... biuście: „My tam się w domu cieszymy” WIDEO

 

Małgorzata Rozenek na ulicy, ale ona ma figurę!:

Rozenek w szarej spódniczce, białej bluzce, czarnym krótkim płaszczy ze srebrnymi guzikami, czarnych kozakach, z beżową torbą do ręki

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan:

Małgorzata Rozenek wsiada do Audi

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z dziećmi Stasiem i Tadeuszem w kinie:

Małgorzata Rozenek w szarych spodniach


Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59