Natalia Siwiec z grzywką
ONS/East News

Odmieniona Natalia Siwiec na gali Doskonałość Mody. Jak oceniacie jej nową fryzurę? SONDA

Natalia Siwiec z grzywką
ONS/East News

Natalia Siwiec w nowej fryzurze z grzywką! Odmienioną celebrytkę mogliśmy zobaczyć wczoraj na imprezie Doskonałość Mody Twojego Stylu. Wśród tłumu gwiazd, które błyszczały tego wieczoru, to właśnie Natalia przykuwała uwagę! Modelka przyzwyczaił nas do swoich długich, zwykle rozpuszczonych włosów, które dodawały jej seksapilu. Jednak tym razem postanowiła pokazać się w zupełnie innej odsłonie. Na imprezie pojawiła się z wysoko upiętymi włosami oraz grzywką. Naszym zdaniem Natalia Siwiec wyglądała świetnie!

Natalia Siwiec zmienia wizerunek?

Nie tylko nowa fryzura Natalii Siwiec wzbudziła wczoraj ogromne zainteresowanie. Jedna z najbardziej znanych polskich modelek miała zdecydować się również na operacyjne zmniejszenie piersi - tak podał "Fakt". Według doniesień tabloidu, Siwiec wymieniła implanty na mniejsze. Dlaczego modelka postanowiła zmienić swój wizerunek? Natalia próbuje swoich sił w aktorstwie i podobno zależy jej na bardziej naturalnym wizerunku. Nie da się zauważyć, że na wczorajszej imprezie modelka wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle. "Grzeczna" grzywka oraz kreacja, która więcej zakrywa niż eksponuje to nowość w wydaniu Natalii! Służy jej taka odmiana?

 

Zobacz też: Natalia Siwiec platynową blondynką! Mamy zdjęcia po ogromnej metamorfozie!

 

Natalia Siwiec z grzywką na imprezie Doskonałość Mody.

Natalia Siwiec z grzywką
East News

 

Jak wam się podoba jej nowa fryzura?

Natalia Siwiec z grzywką
ONS

 

Natalia Siwiec podobno pomniejszyła piersi.

Natalia Siwiec z grzywką
ONS

 

Parę lat temu Natalia Siwiec wyglądała zupełnie inaczej.

 

Natalia Siwiec

 

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49