Konkurs Philips
Mat. prasowe

KONKURS! Wygraj 1 z 3 wyjątkowych produktów do stylizacji marki Philips!

Konkurs Philips
Mat. prasowe

Piękne i zadbane włosy to jeden z największych atutów każdej z nas. Aby zawsze prezentowały się nienagannie, należy je nie tylko pielęgnować, ale także odpowiednio stylizować. Czy można jednocześnie dbać o włosy i cieszyć się świetną fryzurą? Zdecydowanie tak!
 
Wychodząc naprzeciw temu znanemu każdej z nas dylematowi, marka Philips wprowadza na rynek kolejne urządzenia wykorzystujące technologię MoistureProtect, pozwalającą zachować naturalne nawilżenie włosów. Z czujnikiem temperatury, pielęgnacją jonową i ochroną przed przegrzaniem – dla zdrowia, blasku i gładkości włosów przy każdej stylizacji.
 
Nowa seria Philips MoistureProtect obejmuje produkty do kompleksowej stylizacji włosów. Znajdziemy w niej: suszarkę, suszarkę z masażerem, prostownicę oraz lokówkę automatyczną, które pozwolą wyczarować dziesiątki różnego rodzaju fryzur.
 
Co ważne, zastosowane w sprzętach rozwiązania mają ogromne znaczenie zarówno dla zdrowia włosów, jak i gwarantują olśniewający efekt – za każdym razem, dla każdej z nas!

philips konkurs
Materiały prasowe

Materiał powstał we współpracy z marką Philips.

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08