Restylane EYELIGHT
Mat. prasowe
Styl życia

Trendy w medycynie estetycznej: Restylane Eyelight rozwiązaniem na kluczowe problemy skóry wokół oczu 

Restylane EYELIGHT – produkt firmy Galderma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, zapewniając efekty potwierdzone klinicznie: zauważalną redukcję zasinień i skorygowanie doliny łez już po pierwszym zabiegu.

Aż 50 proc. badanych uskarża się na okolicę oczu, określając ją jako jeden z najczęstszych i drugi najbardziej uciążliwy problem dotyczący wyglądu twarzy – wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Galderma. To z pewnością nowy kierunek dla zabiegów medycyny estetycznej, w których wygląd oczu ma kluczowe znaczenie dla terapii odmładzających i poczucia atrakcyjności. 

Zdaniem respondentów globalnego badania Galderma, wygląd okolicy oka to najczęstszy i drugi co do uciążliwości problem dotyczący wyglądu twarzy. Aż 70 proc. stwierdziło, że z powodu cieni pod oczami wyglądają na więcej lat, niż rzeczywiście mają. Ponad połowa badanych w wieku 25-64 lata wyraziła chęć wypróbowania zabiegu, po którym okolica pod oczami wyglądałaby korzystniej i przestała ich postarzać.

„Jako firma farmaceutyczna skupiamy się na dostarczaniu zarówno lekarzom jak i pacjentom przebadanych i skutecznych produktów. Zależy nam na tym, aby pacjenci mogli skorzystać z zabiegów na produktach, które realnie odpowiadają na ich potrzeby. Dziś możemy im zaproponować skuteczne i długoterminowe rozwiązanie na cienie pod oczami – Restylane Eyelight.” – mówi Aneta Zwolińska, Head of Marketing Galderma Aesthetics Polska.

Jakie efekty daje zabieg z preparatem Restylane Eyelight?

Dzięki zabiegowi z użyciem Restylane Eyelight można rozwiązać problem zasinień pod oczami – cienie w okolicy okołooczodołowej zostają zmniejszone, zagłębienia są wyraźnie spłycone, w efekcie twarz wygląda na młodszą i zrelaksowaną. Do tego produkt cechuje się długotrwałością działania – pacjenci poświadczyli, że rezultaty były widoczne ponad 6 miesięcy od chwili przeprowadzenia zabiegu. Aż 88,6 proc. pacjentów po 6,5 miesiącach wciąż sprawiało wrażenie bardziej wypoczętych. Ogółem pacjenci byli na tyle zadowoleni, że ponad 90 proc. z nich deklarowało chęć powtórzenia zabiegu oraz polecenia go znajomym.

Restylane EYELIGHT
Mat. prasowe

Jakie są najczęstsze problemy estetyczne skóry wokół oczu?

Cienie i zasinienia pod oczami to jeden z głównych problemów, który zgłaszają pacjenci (zarówno kobiety jak i mężczyźni) w gabinetach medycyny estetycznej. Skóra tej okolicy dość szybko się starzeje, staje się coraz cieńsza, uwidoczniają się pod jej powierzchnią żyły i naczynka krwionośne, nadając jej sine zabarwienie. Dodatkowe nasilenie „zasinienia” wokół oczu występuje w przypadku płytko położonej sieci naczyń powierzchownych, które przeświecają przez bardzo cienką skórę powiek dając wrażenie zasinienia. U osób z jasną karnacją, cienką skórą, po częstej ekspozycji na promieniowanie UV pojawiają się pierwsze zmarszczki, cienie pod oczami oraz zagłębienie w części przyśrodkowej, czyli tak zwanej dolinie łez. Na wygląd okolicy pod oczami mogą mieć wpływ również: palenie tytoniu, picie alkoholu i kawy w nadmiernych ilościach, ale też mało higieniczny tryb życia, zbyt mało snu i odpoczynku. Pierwsze zmiany mogą pojawiać się nawet w okolicy 23-25 roku życia.

Innowacyjność i wysoka skuteczność Restylane Eyelight

Wyjątkową skuteczność Restylane Eyelight zawdzięcza żelowi NASHA, którego technologia została opracowana przez firmę Galderma ponad 25 lat temu. Charakteryzuje się on sztywną teksturą, dzięki czemu dystrybucja zawartego w nim kwasu hialuronowego jest ograniczona, co zatrzymuje go w miejscu podania. Z tych właściwości produktu wynika jeszcze jedna korzyść: potrzeba go niewiele – 0,5 ml, aby wypełnić doliny łez pod obu oczami Połączenie żelu ze środkiem znieczulającym – lidokainą – sprawia, że leczenie jest o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta. Restylane Eyelight jest produktem o wysokim profilu bezpieczeństwa, a ewentualne obrzęki lub bolesność po zabiegu są związane z techniką jego podawania, a nie z samym produktem. Galderma jako światowy lider specjalizujący się w dermatologii, nieustannie odpowiada na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Nowy zabieg – Restylane Eyelight to rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, pozwalające skutecznie pozbyć się jednego z największych i uciążliwych problemów estetycznych, a poprawa okolicy oka w krótkim czasie wpływa na atrakcyjny i młodszy wygląd pacjentów.

Restylane EYELIGHT
Mat. prasowe

Informacje o firmie Galderma

Galderma jest największą na świecie firmą specjalizującą się tylko i wyłącznie w dermatologii. Od początku jej założenia w 1981 r. firma kieruje się pełnym zaangażowaniem w dostarczeniu pacjentom i konsumentom najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań dla ich potrzeb związanych z leczeniem i pielęgnacją skóry. Galderma posiada innowacyjne, najwyższej jakości, przebadane klinicznie portfolio leków, dermo-kosmetyków oraz wyrobów medycznych dla medycyny estetycznej. Firma osiąga doskonałe rezultaty poprzez partnerską współpracę z lekarzami i kadrą naukową mając w centrum uwagi skuteczność produktów i bezpieczeństwo ich użytkowników. Galderma doskonale rozumie zróżnicowane potrzeby i oczekiwania pacjentów i konsumentów oraz w jaki sposób zdrowa i piękna skóra przekłada się na poprawę jakości życia, dlatego działa z pasją na rzecz postępów w dermatologii, bo skóra jest Ich Światem!

męskość
Adobe Stock
Newsy
Czym jest dziś męskość? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. I bardzo dobrze
Pojęcia męskości i kobiecości przeszły w ostatnich latach ogromną ewolucję. I wcale nie są swoimi przeciwieństwami. „Męskość Ma Wiele Twarzy” – to hasło przewodnie kampanii firmy Galderma. Jaki jest jej cel?

Mężczyźni są marginalizowani w świecie medycyny estetycznej – taki był punkt wyjścia dla kampanii Galdermy. Przez lata gabinety były właściwie zarezerwowane dla kobiet. A faceci przecież też chcą o siebie dbać. Nie oszukujmy się – wygląd jest dla większości z nas jednym z najważniejszych elementów życia . Ma to związek z samoakceptacją i poczuciem własnej wartości. Coraz więcej mężczyzn chce korzystać z osiągnięć medycyny estetycznej, aby poczuć się bardziej atrakcyjnie i poprawić swoje relacje z otoczeniem. Niestety nadal nie ma przyzwolenia społecznego, aby o tym głośno mówić. Kampania „Męskość Ma Wiele Twarzy” chce to zmienić . Czego poszukuje dziś mężczyzna? Firma Galderma, największa na świecie firma specjalizująca się tylko i wyłącznie w dermatologii, zapytała lekarzy, psychologów i seksuologów, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się myślenie o męskości i czego poszukuje współczesny mężczyzna. Wiadomo, że nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. O to właśnie chodzi. Poprzez kampanię „Męskość Ma Wiele Twarzy” Galderma chce pokazać mężczyznom, że mogą korzystać z zabiegów estetycznych, doceniając ich walory funkcjonalne (poprawa jakości skóry, mniej „groźny” wygląd). Najważniejsze, że wyraz twarzy stanie się łagodniejszy przy zachowaniu naturalnej mimiki. Ostatnie 50 lat to okres gigantycznej transformacji roli i praw kobiet. Potężna fala zmian norm społecznych dała kobietom dużo praw, przywilejów, a w rezultacie – siły. Kobiecość nie jest jednak przeciwieństwem męskości. Przedstawiciele obu płci wcale nie muszą ze sobą walczyć o to, co komu wolno. Niestety nadal określenia „wrażliwy”, „czuły” czy „uległy” mężczyzna wywołują nie tylko pozytywne skojarzenia. Czas to zmienić. Mężczyźni też chcą dobrze wyglądać...

Klinika Promedion
East News
Newsy
"Wszystko, oprócz policzków, jest we mnie sztuczne!". Gwiazdy nie wstydzą się medycyny estetycznej. Poznaj TOP 10 zabiegów
"Wszystko, oprócz policzków, jest we mnie sztuczne!". Gwiazdy nie wstydzą się medycyny estetycznej. Poznaj TOP 10 zabiegów

W zabiegach medycyny nie ma nic strasznego. Wiedzą o tym największe gwiazdy Hollywood i nie boją się przyznać, że korzystają z cudów współczesnej techniki. Chrissy Teigen powiedziała, że jedyna naturalna rzecz w niej to jej słynne policzki, Gwyneth Paltrow często korzysta z odmładzających zabiegów, a cała rodzina Kardashianów uwielbia wampirzy lifting. Dlaczego więc nie pójść za przykładem kobiet, które na co dzień wyglądają tak świetnie?   Poznaj TOP 10 najlepszych zabiegów medycyny estetycznej i wybierz coś dla siebie.   1. Botoks - najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej na świecie Poleca  dr Marek Sanocki – specjalista medycyny estetycznej w Klinice Promedion Botoks, czyli toksyna botulinowa działa przez zmniejszenie napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek mimicznych (kurze łapki, zmarszczki poziome i pionowe na czole, wokół ust) co daje efekt wygładzenia zmarszczek już istniejących i zapobiega powstawaniu nowych. .Jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w medycynie estetycznej. Po botoks sięgają zarówno kobiety jak i mężczyźni, nie tylko w celu wygładzania zmarszczek. Stosowany jest również w leczeniu nadpotliwości czy uporczywej migreny. 2. Lifting bez skalpela – czyli nici PDO Poleca dr Anna Płatkowska-Szczerek – specjalista medycyny estetycznej w Klinice Promedion Nici PDO i biorewitalizacja z ich użyciem to zabieg polegający na miejscowym wzmocnieniu skóry, stworzenia tzw. siatki podtrzymującej. Zabiegi z wykorzystaniem nici PDO możemy stosować na skórę twarzy, podbródka szyi, dekoltu. Bardzo cenionymi zabiegami są również procedury obejmujące okolice biustu, pośladków, łokci, ramion, kolan czy nóg. Szeroki wachlarz zastosowania nici PDO daje wiele możliwości poprawy stanu skóry oraz przywrócenia naturalnego i młodego...

East News
Newsy
One wciąż wyglądają młodo! W czym tkwi ich sekret?
One wciąż wyglądają młodo! W czym tkwi ich sekret?

Udany zabieg medycyny estetyczny? To ten, którego efekty są jak najbardziej naturalne. Gwiazdy doskonale o tym wiedzą, dlatego zwykle decydują się na mało inwazyjne metody poprawienia wyglądu.  Mimo to, wciąż zdarzają się spektakularne wpadki, jak na przykład Renee Zellweger, która kilka lat temu wróciła na czerwone dywany z zupełnie inną, nową twarzą, która bardziej przypominała maskę. Na szczęście aktorka zrezygnowała z korzystania z botoksu i innych zabiegów w nadmiarze.   Lekarze Kliniki Promedion , jednej z największych prywatnych klinik chirurgii plastycznej, doradzają, jakie zabiegi medycyny estetycznej wybrać, aby naturalnie odmłodzić cerę i poprawić jej wygląd by wyglądać tak świeżo i naturalnie, jak największe gwiazdy.   1. Świeże usta   Która kobieta nie chciałaby mieć tak pięknego uśmiechu jak  Liv Tyler czy Charlize Theron ? Dobra wiadomość jest taka, że możemy cieszyć się pełnymi wargami, nawet jeśli natura tutaj nie była dla nas łaskawa. Z pomocą przyjdą bezpieczne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Musimy jednak pamiętać o jednym - umiar przede wszystkim.   – Piękne i zmysłowe usta to marzenie każdej kobiety. Ich modelowanie i powiększanie jest możliwe dzięki zastosowaniu preparatów na bazie kwasu hialuronowego i ich miejscowej iniekcji – mówi dr n. med. Nina Wiśniewska , specjalista dermatologii i medycyny estetycznej. –  Sam zabieg nie tylko przywraca ustom objętość, ale też intensywnie je nawilża, poprawia kontur, unosi opadające kąciki, odświeża czerwień wargową, wygładza drobne zmarszczki wokół ust. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Zwykle zabieg zaleca się powtarzać raz w roku.   2. Jędrna skóra, jak u 20-latki   Chociaż Jennifer Aniston i Halle Berry są po 40-tce, to  nie widać na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik