Aperol Apres ski
Mat. promocyjne

Apres-ski w polskich górach, czyli nie tylko białe szaleństwo

Aperol Apres ski
Mat. promocyjne

Kiedyś wystarczały nam narty, góry i białe szaleństwo. Dziś coraz częściej zaczynamy rozglądać się, co ciekawego możemy robić po zejściu ze stoku. A polskie kurorty narciarskie mają dla narciarzy coraz bogatszą ofertę. Czym jest "apres-ski"?

Najkrócej, to forma spędzania czasu po narciarskim czaleństwie, z francuskiego właśnie - apres ski. Ale od dawna traktuje się to pojęcie dużo szerzej. To styl bycia i wszelkie możliwe aktywności oraz rozrywki jakich - poza nartami - mogą dostarczyć nam górskie miejscowości. Pojęcie znane świetnie w Alpach, coraz mocniej rozpowszechniło się też u nas.

Czym może być „apres-ski”? To spotkania z przyjaciółmi - od basenu, sauny, czy modnej ostatnio bani, po wspólną zabawę na dyskotekach, w klubach, czy knajpkach, przy regionalnych potrawach, napojach i ulubionych drinkach. Miły czas odpoczynku po fizycznym wysiłku na stoku. 

W Białce Tatrzańskiej i Szczyrku, tuż po świętach Bożego Narodzenia - podobnie jak w ubiegłym roku - ruszyły specjalne strefy Apres Ski marki Aperol - kultowego, włoskiego aperitivo. 

To znakomite miejsca na relaks, którego najlepszym uzupełnieniem będzie Aperol Spritz – najmodniejszy włoski drink, będący połączeniem w odpowiednich proporcjach Aperola, Gancii Prosecco i wody gazowanej - czytamy w informacji organizatora. 

Na odwiedzających strefy Aperola czekać będą liczne atrakcje i niespodzianki: m.in. występy DJ-ów, gadżety marki, czy możliwość wykonania specjalnych animacji i pamiątkowych zdjęć.

Zobacz także: Co pić w te ostatki? Te trzy przepisy są wszystkim czego potrzebujecie

Aperol Apres ski
Mat. promocyjne

Aperol Apres ski
Mat. promocyjne

Więcej na temat narty
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22