kobieta w basenie
©C. Strom/Fotolia.com

Park of Poland - największy park wodny w Polsce - kiedy otwarcie, cennik, atrakcje

kobieta w basenie
©C. Strom/Fotolia.com

Park of Poland to największy zadaszony park wodny w Polsce i Europie. Najprawdopodobniej będziemy mogli z niego skorzystać już w 2019 roku! Kilka dni temu park ogłosił rozpoczęcie rekrutacji na ponad 450 stanowisk. Nikt nie ma wątpliwość, że jest to jedna z największych inwestycji w ostatnich latach.

Zebraliśmy dla Was wszystkie informacje o Park of Poland. Na kiedy planowane jest otwarcie, ile będą kosztować bilety i jakie atrakcje oferuje Suntago Wodny Świat? Wszystkie te szczegóły znajdziecie poniżej. 

 

Park of Poland - kiedy otwarcie?

Oficjalne otwarcie parku planowane jest na koniec 2019 roku, nie jest jeszcze znana dokładna data tego wydarzenia. W pierwszym etapie do użytku zostanie przekazany aquapark Suntago Wodny Świat wraz z małym osiedlem domków typu bungalow. Drugi etap, który zostanie oddany w 2020 roku, to ekskluzywny hotel z 240 pokojami i standardem 4-gwiazdkowym. W dalszej perspektywie do obiektu mają dołączyć parki tematyczne, apartamenty, biurowce oraz centrum konferencyjne.

 

Gdzie znajduje się największy park wodny w Polsce?

Park znajduje się jedynie 40 km od Warszawy oraz 70 km od Łodzi. Będzie można dojechać do niego drogą S8 oraz autostradą A2. Suntago Wodny Świat powstaje we Wręczy pod Mszczonowem w województwie mazowieckim. Dojazd do parku z Warszawy będzie trwał około godziny. Nieopodal parku znajdował będzie się również Centralny Port Komunikacyjny, który ma być największym lotniskiem w Polsce.

 

Atrakcje w Parku Wodnym w Mszczonowie

Park of Poland to największy tropikalny park wodny w Polsce i Europie. Znajdzie się w nim 3,5 tysiąca metrów kwadratowych basenów, 32 zjeżdżalnie wodne i oraz 10 saun tematycznych. Dla gości udostępnione zostaną trzy strefy tematyczne. 

Pierwsza strefa Jamango to 32 zjeżdżalnie wodne, w tym największa kryta zjeżdżalnia w Europie o długości 320 metrów. Tutaj znajdą się również inne atrakcje dla wielbicieli adrenaliny i sportów wodnych: dzika rzeka, basen z falami oraz symulator Surf-Air. W tej strefie będą również brodziki i baseny dla dzieci oraz odkryty basen z barem.

Strefa Relax pozwoli na odpoczynek wśród tropikalnych roślin. Na gości czekać będą baseny termalne oraz ogród o powierzchni 20 000 m kwadratowych. Będzie można również skorzystać z masaży, solarium i kąpieli witalnych. 

Ostatni obszar to Saunaria. Dostępnych będzie tutaj aż 10 saun tematycznych do 100 stopni C. Ponadto będzie można skorzystać z zimnego prysznica Calla i relaksującej groty solnej.

 

Cennik tropikalnego parku wodnego Park of Poland

Ceny biletów nie są znane, lecz inwestor zapewnia, że będą one bardzo atrakcyjne. Park będzie dostępny przez cały rok. Cennik może się różnić w zależności od pory roku i rodzaju pakietu. Z pewnością pojawią się również zniżki dla dzieci.

 

Największy aquapark w Polsce - ruszyła rekrutacja

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do największego wodnego parku rozrywki w Polsce. Poszukiwanych jest ponad 450 osób, do takich działów jak: obsługa klienta, SPA, Beauty&Relax, kuchnia czy opieka ratownicza.

Szukamy łącznie około 450 osób. Nie mam wątpliwości, że nasza rekrutacja jest jedną z największych w historii polskich parków rozrywki. - mówi Małgorzata Karwacka ze spółki Global Parks Poland.

Pracodawcy zapewniają stabilną formę zatrudnienia - umowę o pracę, atrakcyjne zarobki oraz liczne benefity. Dodatkowe profity to między innymi: ubezpieczenie zdrowotne, bezpłatny parking, rabaty na posiłki na terenie Suntago Wodny Świat oraz specjalna oferta parku wodnego dla pracowników. 

Jakie są oczekiwania względem przyszłych pracowników? Przede wszystkim wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole i profesjonalizm. Ważne będzie również wykształcenie kierunkowe.

 

 

Więcej na temat podróże wakacje
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43