smartwach_fitbit_versa_2
Mat.prasowe

Prezenty na Święta 2019: Smartwatch do 1000 zł – jaki model wybrać?

smartwach_fitbit_versa_2
Mat.prasowe

Nowoczesny smartwatch to doskonały wybór na świąteczny prezent. Poniżej znajdziesz propozycje inteligentnych zegarków do 1000 zł. To najlepsze urządzenia, które łączą w sobie piękne wzornictwo, rozbudowane funkcjonalności i wysoką jakość.

Prezent na Święta 2019: Najlepsze smartwatche do 500 zł 

Smartwatch Xiaomi AmazFit Pace lub Bip

Zegarki Xiaomi z lini AmazFit to jedne z najtańszych modeli urządzeń smartwatch na rynku. Są doskonałym wyborem, jeśli chodzi o jakość w stosunku do ceny. Wersja Bip wyróżnia się bardzo dobrym akumulatorem na tle modeli z innych firm, dodatkowo jest wodoodporny i bardzo lekki. Na zegarku możemy wyświetlać powiadomienia, mierzyć puls, liczyć kroki i monitorować sen. Droższy model Pace funkcjonalnością nie różni się znacznie od poprzednika. Możemy odbierać połączenia, nie ma on jednak głośnika do rozmowy. Dodatkowo posiada zbudowany GPS, jednak jego akumulator jest zdecydowanie słabszy.

Smartwatche firmy Garret

Ceny zegarków firmy Garret zaczynają się już od niecałych 200 zł. To świetna propozycja dla osób, które poszukują niskobudżetowego rozwiązania z całkiem niezłymi parametrami. Praktycznie każdy model ma bardzo dużą liczbę funkcjonalności: od pokazywania godziny i liczenia kroków, poprzez zdalne wykonywanie zdjęć, aż po odbieranie wiadomości. W tej cenie znajdziemy modele z slotem karty SIM, wodoodporne lub przeznaczone dla sportowców.

Smartwatch hybrydowy MyKronoz ZeTime

MyKronoz ZeTime to wyjątkowy smatwatch hybrydowy - łączy w sobie zadania inteligentnego zegarka z fizycznymi wskazówkami. Znajdziemy w nim zdalne sterowanie muzyką i zdjęciami, funkcję Znajdź mój telefon, a także przypomnienia, powiadomienia czy licznik kroków. Dzięki analogowym wskazówkom możemy bez problemy sprawdzać godzinę przez 30 dni bez ładowania urządzenia.

Prezent na Święta 2019: Najlepsze smartwatche do 1000 zł

Smartwatch Honor Watch Magic

Honor Watch Magic to elegancki smartwatch, który z powodzeniem może zastąpić klasyczny zegarek. Jego największą zaletą jest bardzo precyzyjne monitorowanie funkcji życiowych, takich jak ciśnienie krwi i puls. Dzięki temu, że śledzi aktywność fizyczną w ciągu dnia, bez problemu możemy zoptymalizować swoje treningi. Dodatkowo kontroluje on parametry snu poprzez technologię TruSleep. Do zalet możemy też zaliczyć wodoszczelność, długą pracę baterii bez ładowania i małą wagę urządzenia.

Smartwatch Huawei Watch GT Classic lub Sport

Zegarki z linii Watch GT to produkt, które łączy wszystkie podstawowe funkcje smartwatcha z opaską sportową. Jest  on kompatybilny z urządzeniami z system Android i iOS. Ma zbudowany GPS, funkcję monitorowania snu i pomiaru tętna, krokomierz i licznik kalorii. Dodatkowo możemy odbierać na nim powiadomienia, wiadomości i połączenia głosowe. Jak większość zegarków z tej półki cenowej, jest on właściwie całkowicie wodoszczelny.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 46 mm

Zegarek Samsung Galaxy to najdroższy smartwatch w zestawieniu. Jest wykonany z najwyższje jakości materiałów - aluminium, stali nierdzewnej, szkła Gorilla Glass oraz silikonu. Dotykowy wyświetlacz wykonano w technologii AMOLED, dzięki czemu możemy cieszyć się dobrą jasnością ekranu i nasyconymi kolorami. Do najważniejszych funkcjonalności możemy zaliczyć: odtwarzacz muzyki, pulsometr, barometr, wysokościomierz oraz obsługę rozmów.

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48