Choinka i stos prezentów pod nią.
© Syda Productions/Adobe Stock

Prezent na Święta 2019: PlayStation, xBox, Nintendo – jaką konsolę do gier kupić na święta?

Choinka i stos prezentów pod nią.
© Syda Productions/Adobe Stock

Wybór najlepszej konsoli do gier to nie lada wyzwanie. Wybór zamyka się między trzema firmami - Play Station, xBox oraz Nintendo. Każde z urządzeń jest inne i ma odmienne funkcjonalności. Sprawdź, która konsola sprawdzi się na prezent świąteczny.

Prezent na Święta 2019: konsola PlayStation

PlayStation to urządzenia, które mogą się pochwalić największą bibliotekę gier i duża ilością propozycji na wyłączność. Możemy tutaj liczyć na takie tytułu jak Gran Turismo, Horizon, FIFA, GTA czy Assassin’s Creed. Niektóre z nich są również dostępne na xBoxach.

Na urządzeniach dostępna jest opcja zakupu usługi abonamentowej, dzięki której dostajemy co miesiąc darmowe gry oraz zniżki na zakup wielu pozycji. Mamy również dostęp do gry online z innymi użytkownikami w trybie sieciowym.

Konsola PlayStation to idealny wybór dla osób, którym zależy na wysokiej rozdzielczości i jakości grafiki oraz dużym wachlarzu gier z różnej tematyki.

Tutaj znajdziesz największy wybór konsoli do gier PlayStation:

Prezent na Święta 2019: konsola xBox

Najczęściej kupowaną konsolą do gier po PlayStation, jest xBox One. Ma on nieco mniejszy katalog gier, jednak w ofercie znajduje się kilka ciekawych pozycji na wyłączność, takich jak: Gears of War 4, Forza Motorsport 3 czy Halo 5: Guardians. Największym atutem tej konsoli jest fakt, że jednocześnie jest ona wysokiej jakości odtwarzaczem Ultra HD Blu-ray. Możemy więc oglądać na niej filmy w jakości 4K.

Na urządzeniu dostępne są różnorodne usługi, w tym dwa rodzaje abonamentu z darmowymi grami, promocjami i możliwość gry w trybie kilkuosobowym. 

Konsola xBox to dobra opcja dla osób, które poszukują konsoli do gier i odtwarzacza Blu-ray w jednym urządzeniu oraz kontrolera, który dopasowuje się do dłoni i jest niezwykle komfortowy w użytku.

Konsole do gier xBox w najlepszej cenie znajdziesz tutaj:

Prezent na Święta 2019: konsola Nintendo

Konsola Nintendo to zdecydowanie odmienne spojrzenie na konsolę do gier. Jest to urządzenie mobilne, dzięki czemu możemy z niej korzystać w praktycznie każdym miejscu. Konsolę można również podłączyć do telewizora, a dzięki kotrolerom joy-con możemy się zdecydować na rozgrywkę w większym gronie. Niestety minusem tego urządzenie jest fakt, iż katalog gier jest ubogi w największe produkcje i nie znajdziemy w nim pozycji z wysokiej jakości grafiką.

Konsola Nintendo sprawdzi się graczom, którzy poszukują w zupełności mobilnego urządzenia. To również idealny wybór na imprezy i spotkania ze znajomymi, gdyż ma ona opcję rozgrywki w większej liczbie osób.

 

Więcej na temat prezenty na swieta prezenty gry
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48