Gwiazdy po 50-tce: co robią, by pięknie wyglądać, mimo upływu lat? Zobacz ich sposoby!
iStock

Gwiazdy po 50-tce: co robią, by pięknie wyglądać, mimo upływu lat? Zobacz ich sposoby!

Gwiazdy po 50-tce: co robią, by pięknie wyglądać, mimo upływu lat? Zobacz ich sposoby!
iStock

Dobre geny? Profesjonalne produkty do pielęgnacji? A może, dieta zmieniająca rysy twarzy? Gwiazdy stosują wiele metod, by mimo upływu lat wyglądać młodo i promiennie, jednak ich najlepszym przyjacielem stała się medycyna estetyczna.

Aktorki - medycyna estetyczna
Getty Images, ONS, East News

Wiecznie młode gwiazdy po 50-tce

Julia Roberts, Monica Bellucci, Sharon Stone, czy Salma Hayek dawno przekroczyły 50-tkę, jednak dzięki stosowaniu nowoczesnych metod czas się dla nich zatrzymał. Postacie z pierwszych stron gazet eksperymentują z odmładzaniem zwłaszcza za pomocą specjalnych urządzeń, w których zastosowano ultradźwięki.

Co ciekawe, w taki specjalistyczny sprzęt wyposażone są nie tylko amerykańskie kliniki medycyny estetycznej – w Polsce nowatorskie sposoby stosuje się na równie wysokim poziomie.
 

Na czym polega technologia HIFU?


HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to w ostatnim czasie jedna z najczęściej wyszukiwanych w internecie fraz z dziedziny beauty. Jest to najnowsza technologia wykorzystania podczas zabiegu Ultraformer III zogniskowanej fali ultradźwiękowej o wysokiej rozdzielczości.

Dzięki HIFU, podczas zabiegu lekarz dokonuje nieinwazyjnego liftingu, odmładza i poprawia jędrność tkanek oraz napięcie skóry na twarzy i całym ciele. Ultraformer III sprawia, żemożemyodmłodzić twarz i ciało nawet o 10-15 lat. Ogromną zaletą jest również brak konieczności wprowadzania pacjentek w narkozę, a także rekonwalescencji po zakończonym zabiegu.

 

Jakie zabiegi mogą być przeprowadzone z wykorzystaniem Ultraformer III w salonie Time Clinic?
 

Ta nowatorska metoda odmładzania daje bardzo dobre, widoczne efekty przede wszystkim u kobiet, które przekroczyły 50 rok życia. Oto rezultaty, które można dzięki niej osiągnąć:

  • Poprawa owalu twarzy
  • Redukcja tzw. „chomików”
  • Usunięcie głębokich zmarszczek
  • Uniesienie opadającej powieki górnej i odmłodzenie spojrzenia
  • Likwidacja tzw. podwójnego podbródka
  • Likwidacja poziomych zmarszczek, poprawy napięcia skóry na szyi oraz dekolcie


Ponadto, zabieg Ultraformer III to także doskonała metoda na widoczna poprawę wyglądu całego ciała: ujędrnienie wiotkich tkanek na ramionach, udach, pośladkach czy łydkach, oraz lifting brzucha i boczków.


Eksperci z Time Clinic o zabiegu Ultraformer III
 

Eksperci time clinic, zabieg Ultraformer III,
Mat. promocyjne

Eksperci z kliniki medycyny estetycznej Time Clinic - dr n. med. Cezary Pszenny oraz dr Anna Piwek-Laskowska.

 

Dlaczego zabiegi dedykowane są zwłaszcza osobom po 50 roku życia?

Przede wszystkim chodzi o postępujący proces starzenia i widoczne zmiany w wyglądzie - opadająca powiekę, głębokie zmarszczki czy pojawiające się chomiki. 

Rzeczywiście, pojawiające się chomiki, podbródek i opadające powieki to widoczne oznaki starzenia się, które bardzo zmieniają twarz. Staje się ona smutna i obwisła – mówi dr Anna Piwek z Time Clinic. – Zastosowanie w tym miejscu fali ultradźwiękowej obecnie jest najskuteczniejszą metodą na bezoperacyjne liftingowanie.

Zabiegi stosowane przez gwiazdy to najszybsza, najbardziej skuteczna, a jednocześnie najmniej inwazyjna droga do osiągnięcia gładkiej skóry i wymarzonej sylwetki. Osoby z pierwszych stron gazet dbają o to, by zaraz po zabiegu być w pełni gotowymi do powrotu na scenę czy plan filmowy.

Po zabiegu możemy natychmiast wrócić do zwykłej aktywności – informuje dr n. med. Cezary Pszenny z kliniki Time Clinic. – Nie potrzebujemy żadnej rekonwalescencji. Jedyne, czego możemy się spodziewać, to lekkie zaczerwienienie w miejscu wykonania zabiegu – dodaje.


Dzięki bogatej ofercie i szerokiemu wachlarzowi możliwości zabiegu Ultraformer III można poprawić swój wygląd według indywidualnych preferencji.


Więcej informacji znajdziecie na timeclinic.pl

Gwiazdy po 50-tce: co robią, by pięknie wyglądać, mimo upływu lat? Zobacz ich sposoby!
Mat. prasowe

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52