Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Instagram
Styl życia

Kurek, Fornal, a może Zatorski? Wybierz z nami najseksowniejszego polskiego siatkarza! GŁOSUJ

Polscy siatkarze dostarczyli nam ogromnych wrażeń i wzruszeń! Po raz drugi z rzędu zdobyli mistrzostwo świata. Panowie dali popis na boisku. W finałowym meczu z Brazylią nie pozostawili przeciwnikowi żadnych szans! Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Bohaterem tej rozgrywki został bez wątpienia Bartosz Kurek. Ten przystojny sportowiec nie miał w sobie równych. Czy wy również uważacie, że to jeden z najseksowniejszych siatkarzy w naszej kadrze? A może macie innego faworyta? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i dajcie nam znać!

POLECAMY: Jak mieszkają polscy siatkarze? Ogromne wille, a może zaciszne, skromne mieszkania? ZDJĘCIA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karol Bielecki
East News
Newsy
Koncert gry polskich piłkarzy ręcznych! Wygraliśmy z Chorwacją! A siatkarze przegrali z USA 0:3. Relacja na żywo
Co za mecz!

03:00 - Koniec meczu. ZWYCIĘSTWO!  30:27   02:56 - Dwie bramki przewagi Polski na 90 sekund przed końcem meczu. Chorwaci w osłabieniu. Polski trener stracił głos. STOP   02:50 - Pięć minut do końca. 26:26. Przy piłce Polacy. Wyszomirski znakomity. STOP   02:42 - Nie będziemy kłamać, no są nerwy. Bielecki rzuca karnego i... 25:23!   02:37 - Dobra, jest chwilka spokoju i lepszej gry. 23:20. Trzynaście minut do końca.   02:33 - Cholera, cholera. Chorwaci podgonili na dwie bramki. 21:19, Polacy bez gola z gry od jedenastu minut. Sypie się, ratujmy to!   02:23 - Zaczęła się druga połowa. Prowadzimy 20:14 po trzech i pół minucie. Wyszomirski broni karnego! Co się tu wyprawia??   02:04 - Pierwsza połowa dla Polski!!! 18:14. Żałujcie, jeśli śpicie :P.   01:56 - Spokojnie, nie denerwujmy się. Cztery bramki Polaków z rzędu i na tablicy wyników piękne 13:11 dla Polaków. Panie Turek, kończ ten mecz!!   Niestety jeszcze długich 37 minut do końca.   01:40 - Nie śpimy, oglądamy! Pierwsze 10 minut obiecujące. mamy remis 5:5. A właściwie to już 5:6. Chorwaci zdobyli gola dokładnie w momencie, gdy pisaliśmy słowa "jest dobrze" :/   6:6!   00:13 - James Bond powracał i my też powrócimy. Na mecz piłki ręcznej. A na razie nas tu nie ma.   No chyba, że zaśniemy to nie wrócimy ;)   23:45 - W dziesięcioboju startuje właśnie Polak Paweł Wiesiołek . Konkretniej rzecz ujmując: skacze wzwyż. Ani nie idzie mu źle, ani dobrze. Ot solidny występ i tyle. Choć domyślamy się, że dla Polaka to występ życia i pewnie by mu było przykro, że nie budzi w nas emocji.   23:22 - Ale za to jutro czeka nas solidna porcja emocji olimpijskich. O medale powalczą polscy kulomioci, zawodnik taekwondo, a także urocza Maria Andrejczyk.   22:52 - Chcielibyśmy...