jennifer lopez
East News

Jak zachwycać młodym wyglądem przez dłuższy czas? Wystarczą dwa zabiegi: peeling Perfect Derma Peel i zabieg Opulance Intraceuticals. Przeczytajcie więcej poniżej.

 

Zobacz: Zanim zaczniesz - wszystko, co powinnaś wiedzieć przed zabiegiem ostrzykiwania ust

 

Perfect Derma Peel

 

Dr Beata Sosada z salonu  Ce-Ce Beauty Clinic zdradziła szczegóły Perfect Derma Peel, który jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym średniogłębokim peelingiem przeznaczonym do wszystkich rodzajów skóry (fototypy 1-6). Synergistyczne połączenie niezwykle skutecznych składników w jednym peelingu umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów i zapewnia bezpieczeństwo stosowania. 
Aplikacja peelingu jest praktycznie bezbolesne, nie wymaga wstępnego przygotowania skóry i zapewnia minimalny okres wyłączenia pacjenta. Peeling nie wymaga neutralizacji.

 

Perfect Derma Peel jest jedynym peelingiem zawierającym glutation – niezwykle silny antyoksydant, który nie tylko rozjaśnia i rozświetla skórę, ale także spowalnia proces starzenia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. The Perfect Peel nadaje się do skóry w okolicach twarzy, oczu, piersi, dekoltu, dłoni, ramion i pleców. Jest niezwykle skuteczny w przypadku rozstępów na brzuchu po porodzie. Zalecany jest do uzyskania poprawy kolorytu i faktury skóry. Zmniejszenia i/lub całkowitej eliminacji przebarwień, zarówno posłonecznych, jak i melasmy. Poprawy wyglądu skóry trądzikowej przez zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz widoczności porów. Odmłodzenia i napięcia skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu.

 

Przeczytaj: Piękna skóra od razu po zabiegu medycyny estetycznej? To możliwe! Poznaj sekret gwiazd

 

Zabieg Opulance Intraceuticals i NanoBright Anti-Pollution

 

Kosmetolog Ewa Droździel opowiedziała o zabiegu Opulance Intraceuticals. Po zakończeniu procesu złuszczania i odbudowy warstwy rogowej skóry, aby utrwalić efekt rozjaśnienia i zahamować powrót nadmiernej produkcji melaniny zalecany jest zabieg Opulance Intraceuticals.  Zabieg wykorzystując zjawisko infuzji, wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane produkty  bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty. Głównym składnikiem jest botaniczny kompleks rozjaśniający, w skład którego wchodzi:

 

  • Alfa arbutyna - w najwyższym możliwym stężeniu
  • 2%
 Szczaw kędzierzawy stosowany w lecznictwie chorób autoimmunologicznych - hamuje produkcje melaniny, rozjaśnia, działa przeciwzapalnie, przeciwalergicznie, stabilizuje witaminę C, przedłuża i wzmaga jej działanie, uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne
  • Witamina C – stabilizowana - Fosforan askorbylu sodowego (jedyna forma tej witaminy o zdolnościach wybielających)

  • Witamina A, E skwalen przyspieszają regenerację skory i zapewniają optymalne nawodnienie

 

Następnym zalecanym zabiegiem jest NanoBright Anti-Pollution, który polega na wprowadzeniu do skóry za pomocą nanoterapii innowacyjnych substancji aktywnych jak kwas traneksamowy, tetrahydrokurkuminy oraz kwas hialuronowy. Kwas traneksamowy wspomaga rozjaśnianie przebarwień hormonalnych, pozapalnych, posłonecznych oraz melazmy naczyniowej. Wykazano, że zmniejsza również ryzyko nawrotu hiperpigmentacji po zakończeniu profesjonalnych kuracji depigmentacyjnych, jak peelingi chemiczne, laseroterapia i IPL, dlatego szczególnie powinien być dostarczany skórze między kuracjami oraz w okresie wiosenno-letnim.
 Tetrakurkumina wykazuje silne właściwości przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne. Jako jeden z nielicznych antyoksydantów chroni skórę przed reaktywnymi formami zarówno tlenu, jak i azotu, dzięki czemu zapewnia szeroką ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, smogiem i wolnymi rodnikami.


 

Oba zabiegi zalecane są do całorocznej pielęgnacji skór ze skłonnością do powstawania przebarwień, mogą być wykonywane naprzemiennie, nie potrzebują okresu rekonwalescencji i nie uwrażliwiają skóry na działanie słońca, aczkolwiek z kremem przeciwsłonecznym mineralnym wskazana jest długotrwała przyjaźń.

 

Zabiegom można się poddać w salonie:

 Ce-Ce Beauty Clinic
ul. Sułkowicka 2/4,
( róg ul. Belwederskiej)
00-746 Warszawa

 

Zobacz: Botoks czy mezoterapia - czego teraz potrzebujesz?

Więcej na temat medycyna estetyczna