Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
pakowanie romantycznego prezentu
©zaqmail/Fotolia
Styl życia

Niespodzianka na Walentynki: album ze zdjęciami i profesjonalny portret

Niespodzianka zorganizowana na Walentynki to symbol wdzięczności i wyraz głębokiego uczucia względem ukochanej osoby. Album ze zdjęciami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak jeszcze bardziej zaskakujący może być ręcznie narysowany portret.

Niespodzianka zorganizowana na Walentynki to symbol wdzięczności i wyraz głębokiego uczucia względem ukochanej osoby. Album ze zdjęciami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak jeszcze bardziej zaskakujący może być ręcznie narysowany portret.

 

Niespodzianka na Walentynki musi być wyjątkowa, ponieważ samo święto zakochanych jest szczególnym dniem w roku, w którym powinniśmy docenić łączące nas uczucie. Nie zapominajmy, że w Walentynki powinniśmy również docenić naszych bliskich – przyjaciół, rodzinę. Jaką niespodziankę można sprawić najbliższym?

  • Fotoalbum – zarówno dla osoby ukochanej, jak rodzinie i znajomym można przygotować album ze wspólnych zdjęć z różnych spotkań, imprez i wyjazdów. Koszt takiego prezentu nie powinien wynieść więcej niż 100 złotych (wywołanie zdjęć i zakup album fotograficznego), a z pewnością ucieszy osoby, które go otrzymają. Jeżeli chcemy sprawić taki podarunek ukochanej osobie, ważne, abyśmy mieli co najmniej roczny staż związku, aby zdjęcia były zróżnicowane i było z czego wybierać.
  • Ręcznie wykonany portret – jeżeli chcemy sprezentować coś wyjątkowego swojej drugiej połówce na święto zakochanych, warto poszukać rysownika, który wykona wasz wspólny portret. W internecie bardzo często pojawiają się ogłoszenia osób artystycznie uzdolnionych, tworzących obrazy ołówkiem bądź pastelami za ok. 50 zł. Aby portret rzeczywiście był niespodzianką powinno się wysłać rysownikowi zdjęcie, aby na jego podstawie powstał obraz.
  • Pamiętnik miłości – ten prezent wymaga dużego zaangażowania, ale z pewnością wywoła ogromne zaskoczenie u ukochanej osoby. Musi być to jednak prezent przemyślany o wiele wcześniej. Do wykonania go wystarczy, że kupisz zeszyt i długopis. Jak go wykonać? Wystarczy, że 14 dnia dowolnego miesiąca założysz pamiętnik i zaczniesz zapisywać wszystkie miłe gesty, słowa, sytuacje związane z waszą relacją. Notuj je z datą, godziną, a nawet miejscem. Taki „pamiętnik miłości” najlepiej założyć kilka miesięcy przed walentynkami, aby zeszyt zapełnił się wieloma wpisami i wspomnieniami. Najbardziej spektakularny efekt może sprawić założenie takiego pamiętnika właśnie 14 lutego i wręczenie go po roku bycia razem. .
  • Małe gesty – miłosne wyznanie na lustrze w łazience, kartka walentynkowa wykonana własnoręcznie pozostawiona na poduszce czy masaż po męczącym dniu – oto małe, a jak miłe podarunki, które szczególnie sprawdzą się w święto zakochanych. Sprawdzoną i bardzo popularną „niespodzianką” na Walentynki jest przygotowanie romantycznej kolacji, przygotowanie kąpieli z pianą i solą do kąpieli oraz podarowanie czekoladek w kształcie serca.

kartka na Walentynki
©bluebat/Fotolia
Styl życia
Jak wykonać samodzielnie kartki na Walentynki za pomocą nici lub brokatu?
Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.

Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.   Samodzielne wykonanie kartki walentynkowej zajmuje nie więcej niż godzinę, a z pewnością ucieszy osobę, która ją 14 lutego otrzyma. Jej koszt jest porównywalny do zakupu gotowej kartki, a nawet niższy – co jest kolejnym argumentem za spróbowaniem swoich sił w ręcznym przygotowaniu jej na święto zakochanych . Kartki na Walentynki – kolaż Jednym z oryginalnych pomysłów na własnoręcznie wykonane kartki walentynkowej jest stworzenie kolażu. Wystarczy, że złożysz białą kartkę A4 na pół i jedną z zewnętrznych stron okleisz wycinankami z gazet – mogą to być różne zdjęcia lub powycinane słowa ułożone w miłosne hasło . Inwencja twórcza w tym przypadku jest nieograniczona, ponieważ to ty decydujesz, jak kartka ma wyglądać. Możesz ułożyć z przypadkowo powycinanych słów zdania jak: „Ślubuję nam cuda” lub „Skomponuję Ci miłość”. Jest to opcja bardzo tania, ponieważ wystarczy mieć kartkę papieru, klej i kilka kolorowych gazet. Kartki na Walentynki – wyszywanie na papierze Wyszywanie na papierze jest już bardziej skomplikowaną czynnością niż kolaż. Do takiej kartki potrzebujesz igły, grubszej nici (najlepiej czerwonej, gdy wybierzesz białą kartkę lub na odwrót – czerwoną kartkę i białą nić) . Przed rozpoczęciem wyszywania zastanów się co chcesz wyszyć i najlepiej zaznacz sobie delikatnie punkty na zgiętej w pół kartce A4 (najlepiej sprawdza się blok techniczny) i zaprojektuj całą zewnętrzną stronę. Możesz wyszyć po prostu duże serce, imię ukochanego/ukochanej lub jakiś tekst. Koszt tej kartki jest...

Chłopiec daje dziewczynce walentynkową kartkę
©gpointstudio/Fotolia
Styl życia
Jak wykonać samodzielnie kartki na Walentynki za pomocą nici lub brokatu?
Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.

Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.   Samodzielne wykonanie kartki walentynkowej zajmuje nie więcej niż godzinę, a z pewnością ucieszy osobę, która ją 14 lutego otrzyma. Jej koszt jest porównywalny do zakupu gotowej kartki, a nawet niższy – co jest kolejnym argumentem za spróbowaniem swoich sił w ręcznym przygotowaniu jej na święto zakochanych. Kartki na Walentynki – kolaż Jednym z oryginalnych pomysłów na własnoręcznie wykonane kartki walentynkowej jest stworzenie kolażu. Wystarczy, że złożysz białą kartkę A4 na pół i jedną z zewnętrznych stron okleisz wycinankami z gazet – mogą to być różne zdjęcia lub powycinane słowa ułożone w miłosne hasło. Inwencja twórcza w tym przypadku jest nieograniczona, ponieważ to ty decydujesz, jak kartka ma wyglądać. Możesz ułożyć z przypadkowo powycinanych słów zdania jak: „Ślubuję nam cuda” lub „Skomponuję Ci miłość”. Jest to opcja bardzo tania, ponieważ wystarczy mieć kartkę papieru, klej i kilka kolorowych gazet. Kartki na Walentynki – wyszywanie na papierze Wyszywanie na papierze jest już bardziej skomplikowaną czynnością niż kolaż. Do takiej kartki potrzebujesz igły, grubszej nici (najlepiej czerwonej, gdy wybierzesz białą kartkę lub na odwrót – czerwoną kartkę i białą nić). Przed rozpoczęciem wyszywania zastanów się co chcesz wyszyć i najlepiej zaznacz sobie delikatnie punkty na zgiętej w pół kartce A4 (najlepiej sprawdza się blok techniczny) i zaprojektuj całą zewnętrzną stronę. Możesz wyszyć po prostu duże serce, imię ukochanego/ukochanej lub jakiś tekst. Koszt tej kartki jest...

Prezenty
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle
Zapalniczka czy muszka: prezent na walentynki dla mężczyzny
Prezent na walentynki powinien być wyjątkowy – trafiony i udany zakup dla mężczyzny podkreśli ważność tego dnia i całego związku. Dlatego warto zastanowić się, czy kolejny kosmetyk będzie udanym prezentem. Bardziej wyszukanym rozwiązaniem może stać się stylowa zapalniczka czy elegancka muszka.

Prezent na walentynki powinien być wyjątkowy – trafiony i udany zakup dla mężczyzny podkreśli ważność tego dnia i całego związku. Dlatego warto zastanowić się, czy kolejny kosmetyk będzie udanym prezentem. Bardziej wyszukanym rozwiązaniem może stać się stylowa zapalniczka czy elegancka muszka.   Prezent na Walentynki to gest symboliczny. Może być praktyczny, ale jednocześnie musi wkomponować się w charakter święta zakochanych. Dlatego lepiej nie popełnić faux pas kupując kolejny kosmetyk. Warto zainteresować się bardziej wyszukaną, prezentową niespodzianką: 1. Stylowa zapalniczka – każdy palący mężczyzna powinien ją posiadać. Modne stały się zapalniczki wzorowane na produkowanych kilkadziesiąt lat temu, którymi odpalano cygara. Duża, prostokątna i najczęściej metalowa. Aby nadać jej walentynkowego wyrazu, możesz wygrawerować na jej powierzchni życzenia dla ukochanego. Taki prezent kosztuje około 60-70 złotych . 2. Muszka – muszka jako alternatywa dla krawata nadaje mężczyźnie dostojności i oryginalnego wyrazu. Na dzień zakochanych polecana jest oczywiście w kolorze intensywnej czerwieni, choć dobrym pomysłem może być również burgund czy fiolet. Muszka wykonana z dobrego gatunkowo materiału kosztuje około 100 złotych . Jest to jednak praktyczny prezent, który sprawdzi się idealnie na oficjalnych przyjęciach typu wesele czy impreza firmowa. 3. Karnet na gokarty – każdy mężczyzna (bez względu na wiek) ucieszy się z przejażdżki gokartem Jest to idealna propozycja na zrelaksowanie się. Koszt takiej przyjemności to ok. 50 złotych . 4. Poduszka z napisem – mogłoby się wydawać, że poduszka jest mało „męskim” prezentem. Współczesna dekoracja wnętrz daje jednak przyzwolenie na miksowanie stylów. Obok tych męskich, nowoczesnych i stylizowanych poduch o ciemnych kolorach, możesz dokupić mężczyźnie poduszkę w kolorze...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner