pakowanie romantycznego prezentu
©zaqmail/Fotolia
Styl życia

Niespodzianka na Walentynki: album ze zdjęciami i profesjonalny portret

Niespodzianka zorganizowana na Walentynki to symbol wdzięczności i wyraz głębokiego uczucia względem ukochanej osoby. Album ze zdjęciami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak jeszcze bardziej zaskakujący może być ręcznie narysowany portret.

Niespodzianka zorganizowana na Walentynki to symbol wdzięczności i wyraz głębokiego uczucia względem ukochanej osoby. Album ze zdjęciami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak jeszcze bardziej zaskakujący może być ręcznie narysowany portret.

 

Niespodzianka na Walentynki musi być wyjątkowa, ponieważ samo święto zakochanych jest szczególnym dniem w roku, w którym powinniśmy docenić łączące nas uczucie. Nie zapominajmy, że w Walentynki powinniśmy również docenić naszych bliskich – przyjaciół, rodzinę. Jaką niespodziankę można sprawić najbliższym?

  • Fotoalbum – zarówno dla osoby ukochanej, jak rodzinie i znajomym można przygotować album ze wspólnych zdjęć z różnych spotkań, imprez i wyjazdów. Koszt takiego prezentu nie powinien wynieść więcej niż 100 złotych (wywołanie zdjęć i zakup album fotograficznego), a z pewnością ucieszy osoby, które go otrzymają. Jeżeli chcemy sprawić taki podarunek ukochanej osobie, ważne, abyśmy mieli co najmniej roczny staż związku, aby zdjęcia były zróżnicowane i było z czego wybierać.
  • Ręcznie wykonany portret – jeżeli chcemy sprezentować coś wyjątkowego swojej drugiej połówce na święto zakochanych, warto poszukać rysownika, który wykona wasz wspólny portret. W internecie bardzo często pojawiają się ogłoszenia osób artystycznie uzdolnionych, tworzących obrazy ołówkiem bądź pastelami za ok. 50 zł. Aby portret rzeczywiście był niespodzianką powinno się wysłać rysownikowi zdjęcie, aby na jego podstawie powstał obraz.
  • Pamiętnik miłości – ten prezent wymaga dużego zaangażowania, ale z pewnością wywoła ogromne zaskoczenie u ukochanej osoby. Musi być to jednak prezent przemyślany o wiele wcześniej. Do wykonania go wystarczy, że kupisz zeszyt i długopis. Jak go wykonać? Wystarczy, że 14 dnia dowolnego miesiąca założysz pamiętnik i zaczniesz zapisywać wszystkie miłe gesty, słowa, sytuacje związane z waszą relacją. Notuj je z datą, godziną, a nawet miejscem. Taki „pamiętnik miłości” najlepiej założyć kilka miesięcy przed walentynkami, aby zeszyt zapełnił się wieloma wpisami i wspomnieniami. Najbardziej spektakularny efekt może sprawić założenie takiego pamiętnika właśnie 14 lutego i wręczenie go po roku bycia razem. .
  • Małe gesty – miłosne wyznanie na lustrze w łazience, kartka walentynkowa wykonana własnoręcznie pozostawiona na poduszce czy masaż po męczącym dniu – oto małe, a jak miłe podarunki, które szczególnie sprawdzą się w święto zakochanych. Sprawdzoną i bardzo popularną „niespodzianką” na Walentynki jest przygotowanie romantycznej kolacji, przygotowanie kąpieli z pianą i solą do kąpieli oraz podarowanie czekoladek w kształcie serca.

kartka na Walentynki
©bluebat/Fotolia
Styl życia
Jak wykonać samodzielnie kartki na Walentynki za pomocą nici lub brokatu?
Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.

Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.   Samodzielne wykonanie kartki walentynkowej zajmuje nie więcej niż godzinę, a z pewnością ucieszy osobę, która ją 14 lutego otrzyma. Jej koszt jest porównywalny do zakupu gotowej kartki, a nawet niższy – co jest kolejnym argumentem za spróbowaniem swoich sił w ręcznym przygotowaniu jej na święto zakochanych . Kartki na Walentynki – kolaż Jednym z oryginalnych pomysłów na własnoręcznie wykonane kartki walentynkowej jest stworzenie kolażu. Wystarczy, że złożysz białą kartkę A4 na pół i jedną z zewnętrznych stron okleisz wycinankami z gazet – mogą to być różne zdjęcia lub powycinane słowa ułożone w miłosne hasło . Inwencja twórcza w tym przypadku jest nieograniczona, ponieważ to ty decydujesz, jak kartka ma wyglądać. Możesz ułożyć z przypadkowo powycinanych słów zdania jak: „Ślubuję nam cuda” lub „Skomponuję Ci miłość”. Jest to opcja bardzo tania, ponieważ wystarczy mieć kartkę papieru, klej i kilka kolorowych gazet. Kartki na Walentynki – wyszywanie na papierze Wyszywanie na papierze jest już bardziej skomplikowaną czynnością niż kolaż. Do takiej kartki potrzebujesz igły, grubszej nici (najlepiej czerwonej, gdy wybierzesz białą kartkę lub na odwrót – czerwoną kartkę i białą nić) . Przed rozpoczęciem wyszywania zastanów się co chcesz wyszyć i najlepiej zaznacz sobie delikatnie punkty na zgiętej w pół kartce A4 (najlepiej sprawdza się blok techniczny) i zaprojektuj całą zewnętrzną stronę. Możesz wyszyć po prostu duże serce, imię ukochanego/ukochanej lub jakiś tekst. Koszt tej kartki jest...

Chłopiec daje dziewczynce walentynkową kartkę
©gpointstudio/Fotolia
Styl życia
Jak wykonać samodzielnie kartki na Walentynki za pomocą nici lub brokatu?
Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.

Kartki na Walentynki wykonane ręcznie mają podwójną moc – doceniany jest trud, który musiała zadać sobie osoba, która samodzielnie zrobiła kartkę własnego projektu, nie wspominając już samej o treści. Taki podarunek możesz wykonać przy pomocy papieru, kleju, długopisu i przeróżnych dodatków, m.in. sznurka.   Samodzielne wykonanie kartki walentynkowej zajmuje nie więcej niż godzinę, a z pewnością ucieszy osobę, która ją 14 lutego otrzyma. Jej koszt jest porównywalny do zakupu gotowej kartki, a nawet niższy – co jest kolejnym argumentem za spróbowaniem swoich sił w ręcznym przygotowaniu jej na święto zakochanych. Kartki na Walentynki – kolaż Jednym z oryginalnych pomysłów na własnoręcznie wykonane kartki walentynkowej jest stworzenie kolażu. Wystarczy, że złożysz białą kartkę A4 na pół i jedną z zewnętrznych stron okleisz wycinankami z gazet – mogą to być różne zdjęcia lub powycinane słowa ułożone w miłosne hasło. Inwencja twórcza w tym przypadku jest nieograniczona, ponieważ to ty decydujesz, jak kartka ma wyglądać. Możesz ułożyć z przypadkowo powycinanych słów zdania jak: „Ślubuję nam cuda” lub „Skomponuję Ci miłość”. Jest to opcja bardzo tania, ponieważ wystarczy mieć kartkę papieru, klej i kilka kolorowych gazet. Kartki na Walentynki – wyszywanie na papierze Wyszywanie na papierze jest już bardziej skomplikowaną czynnością niż kolaż. Do takiej kartki potrzebujesz igły, grubszej nici (najlepiej czerwonej, gdy wybierzesz białą kartkę lub na odwrót – czerwoną kartkę i białą nić). Przed rozpoczęciem wyszywania zastanów się co chcesz wyszyć i najlepiej zaznacz sobie delikatnie punkty na zgiętej w pół kartce A4 (najlepiej sprawdza się blok techniczny) i zaprojektuj całą zewnętrzną stronę. Możesz wyszyć po prostu duże serce, imię ukochanego/ukochanej lub jakiś tekst. Koszt tej kartki jest...

Mężczyzna przy biurku
©Ivan Kruk/Fotolia
Fleszstyle
Jaki jest najlepszy pomysł na prezent urodzinowy dla kolegi?
Pomysł na prezent urodzinowy powinien być dostosowany do potrzeb osoby, która go dostanie. Jeżeli chcesz sprezentować coś koledze interesującemu się sportem, dobrym wyborem okaże się piłka do gry w piłkę nożną lub hantle.

Pomysł na prezent urodzinowy powinien być dostosowany do potrzeb osoby, która go dostanie. Jeżeli chcesz sprezentować coś koledze interesującemu się sportem, dobrym wyborem okaże się piłka do gry w piłkę nożną lub hantle.   1. Hantle – jeżeli chcesz sprawić przyjemność koledze, który uprawia sport , a w szczególności interesuje się kulturystyką, kup mu hantle lub żeliwne ciężarki (dwa po 10 kg). Będzie to również dobry bodziec do motywacji dla tych, którzy wciąż deklarują, że zaczną chodzić na siłownię, ale do tej pory nie poczynili żadnego kroku w tę stronę. Hantle to koszt ok. 150 złotych i dostępne są w każdym sportowym sklepie.   2. Plakat – gdy wiesz, że znajomy, do którego wybierasz się na imprezę urodzinową, jest fanem Gwiezdnych Wojen lub słucha zespołu Queen, dobrym pomysłem może okazać się zakup plakatu. Cena takiego podarunku to ok. 50 złotych . Najważniejsze jest to, że będziesz mieć w tym przypadku gwarancję zadowolenia z prezentu.   3. Spinki do mankietów to klasyczny, ale często polecany prezent dla mężczyzn, którzy na co dzień pracują w garniturze bądź po prostu lubią dobrze wyglądać. Spinki do mankietów znajdziesz w każdym sklepie z męską odzieżą, a teraz są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i kształtach.   4. Książka – uniwersalny pomysł na prezent pod warunkiem, że wiesz, co znajomy lubi czytać najbardziej. Nie poleca się kupować aktualnych bestsellerów, ponieważ mogą one okazać się nietrafione dla tej konkretnej osoby, której chcemy książkę podarować. Najlepiej dowiedzieć się, czym znajomy się interesuje. Jeżeli na przykład fotografią, to można mu sprawić duży album fotograficzny.   5. Dodatek do ubrania to dość odważny zakup i należy dobrze się zastanowić nad prezentem w postaci czapki, szalika czy rękawiczek. Musi to być naprawdę...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak