rajstopy w sprayu
©aleks-p/fotolia

Rajstopy w sprayu - sposób na idealne, opalone nogi!

rajstopy w sprayu
©aleks-p/fotolia

Rajstopy w sprayu to kosmetyk imitujący rajstopy. Dzięki niemu będziesz mogła chwalić się piękną, naturalną opalenizną na nogach. 

 

Rajstopy w sprayu nadadzą nogom nieskazitelną opaleniznę i efekt miękkiej oraz gładkiej skóry. Specyfik możesz stosować zarówno latem, jak i zimą.

Aplikowanie rajstop w sprayu krok po kroku

Pamiętaj, by przed nałożeniem rajstop w sprayu wykonać depilację nóg i nawilżyć je za pomocą kremu lub balsamu do ciała. Dzień przed planowanym nakładaniem sprayu warto wykonać peeling. Skóra powinna być gładka i jedwabista, gdyż chropowate miejsca mogą silniej chłonąć aplikowany kosmetyk. Wówczas mogą pojawić się plamy, a kolor nóg będzie niejednolity. Przed zastosowaniem preparatu przemyj nogi wodą i osusz za pomocą ręcznika. Sprayu nie stosuj bezpośrednio na nogi, lecz rozpyl na rękach. Następnie nanieś na nogi i rozsmaruj jak balsam w kierunku od dołu do góry. Pamiętaj, by produkt dobrze rozsmarowywać szczególnie na kolanach, kostkach i w okolicach pięt. Stosuj małe ilości kosmetyku. Po aplikacji odczekaj 15-20 minut, by spray dobrze się wchłonął. Na koniec możesz dodatkowo zastosować olejek nabłyszczający. Dzięki temu pozbędziesz się matowego efektu. Rajstopy w sprayu możesz zmyć po kilku godzinach za pomocą wody z mydłem.

Pobierz dostępne z okazji Black Friday kupony i zamów najlepsze rajstopy w spray'u bez obaw o koszty!

Jaki wybrać kolor sprayu?

Rajstopy w sprayu dostępne są w różnych kolorach, tj. jasnym i ciemnym brązie oraz naturalnym i jasnym odcieniu skóry. Staraj się dobrać kolor przybliżony do naturalnej barwy skóry. Dzięki temu osiągniesz naturalny efekt. Cena rajstop w sprayu waha się od 15 do 25 zł za 75 ml. Można kupić je w sklepach internetowych lub w drogeriach. 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51