para przy choince
Image by LifetimeStock.com

Prezent od Mikołaja dla mężczyzny nie musi być tradycyjnym krawatem, muchą, koszulą, portfelem lub perfumami. Najciekawsze pomysły na prezent mikołajkowy to: girlanda świetlna, grawerowany kufel i HUB USB w zabawnym kształcie.

 

Tradycja obdarowywania prezentami mikołajkowymi z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Ważne, aby prezent mikołajkowy był niebanalny, zaskoczył i uszczęśliwił osobę, którą chcemy obdarować.

  • Girlanda świetlna. Mężczyźni lubią nietuzinkowe gadżety. Girlanda świetlna to pomysł na oryginalny prezent mikołajkowy, który da wyjątkowy efekt w pomieszczeniu. Girlanda świetlna to rodzaj specjalnej lampki złożonej np. z kilkunastu małych okrągłych świateł sferycznych połączonych ze sobą kablem (często przezroczystym). Lampki można ułożyć w dowolny kształt lub rozwiesić wzdłuż karnisza. Cena za taki prezent to ok. 60-120 zł zależnie od producenta i materiału, z jakiego girlanda została wykonana.
  • Grawerowana karafka. Pomysł na prezent mikołajkowy dla fanów różnych trunków to grawerowana karafka. Można wybrać kształt karafki i samodzielnie ułożyć dedykację, która zostanie wygrawerowana na jednej ze ścian karafki. Cena za karafkę o pojemności 1 litra z elegancką szklaną zatyczką to ok. 150 zł.
  • Koncentrator USB w zabawnym kształcie. HUB USB, czyli koncentrator USB to gadżet, który umożliwia podłączenie do jednego portu USB większej liczby urządzeń. Jest praktycznym gadżetem, który przyda się w domu i w pracy. Na rynku dostępne są koncentratory w zabawnym kształcie np. miniaturowej piłki nożnej. Cena za HUB USB w kształcie piłki nożnej to ok. 40 zł.
  • Kula plazmowa. Kula plazmowa to urządzenie ze szklaną kulą wypełnioną tlenem lub mieszanką gazów. Wewnątrz kuli poruszają się wstęgi pierścieniowych wyładowań elektrycznych. Kula plazmowa daje niesamowity efekt wizualny i potrafi na długo przykuć uwagę. Na rynku dostępne są modele kul plazmowych z opcją Sound, w których wstęgi wyładowań elektrycznych po włączeniu kuli poruszają się w rytm muzyki. Cena za kulę plazmową to ok. 100 zł.