para przy choince
Image by LifetimeStock.com

Prezenty mikołajkowe dla mężczyzn

para przy choince
Image by LifetimeStock.com

Prezent od Mikołaja dla mężczyzny nie musi być tradycyjnym krawatem, muchą, koszulą, portfelem lub perfumami. Najciekawsze pomysły na prezent mikołajkowy to: girlanda świetlna, grawerowany kufel i HUB USB w zabawnym kształcie.

 

Tradycja obdarowywania prezentami mikołajkowymi z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Ważne, aby prezent mikołajkowy był niebanalny, zaskoczył i uszczęśliwił osobę, którą chcemy obdarować.

  • Girlanda świetlna. Mężczyźni lubią nietuzinkowe gadżety. Girlanda świetlna to pomysł na oryginalny prezent mikołajkowy, który da wyjątkowy efekt w pomieszczeniu. Girlanda świetlna to rodzaj specjalnej lampki złożonej np. z kilkunastu małych okrągłych świateł sferycznych połączonych ze sobą kablem (często przezroczystym). Lampki można ułożyć w dowolny kształt lub rozwiesić wzdłuż karnisza. Cena za taki prezent to ok. 60-120 zł zależnie od producenta i materiału, z jakiego girlanda została wykonana.
  • Grawerowana karafka. Pomysł na prezent mikołajkowy dla fanów różnych trunków to grawerowana karafka. Można wybrać kształt karafki i samodzielnie ułożyć dedykację, która zostanie wygrawerowana na jednej ze ścian karafki. Cena za karafkę o pojemności 1 litra z elegancką szklaną zatyczką to ok. 150 zł.
  • Koncentrator USB w zabawnym kształcie. HUB USB, czyli koncentrator USB to gadżet, który umożliwia podłączenie do jednego portu USB większej liczby urządzeń. Jest praktycznym gadżetem, który przyda się w domu i w pracy. Na rynku dostępne są koncentratory w zabawnym kształcie np. miniaturowej piłki nożnej. Cena za HUB USB w kształcie piłki nożnej to ok. 40 zł.
  • Kula plazmowa. Kula plazmowa to urządzenie ze szklaną kulą wypełnioną tlenem lub mieszanką gazów. Wewnątrz kuli poruszają się wstęgi pierścieniowych wyładowań elektrycznych. Kula plazmowa daje niesamowity efekt wizualny i potrafi na długo przykuć uwagę. Na rynku dostępne są modele kul plazmowych z opcją Sound, w których wstęgi wyładowań elektrycznych po włączeniu kuli poruszają się w rytm muzyki. Cena za kulę plazmową to ok. 100 zł.

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13