Kobieta, która jest masowana
©puhhha/Fotolia

Jak jest najlepszy prezent dla przyjaciółki na urodziny?

Kobieta, która jest masowana
©puhhha/Fotolia

Prezent dla przyjaciółki z okazji urodzin powinien być wyjątkowy – musi podkreślić ważność relacji, jaką jest przyjaźń. Przyjaciele ponoć znają się „jak łyse konie”, dlatego nietrafiony prezent może okazać się znaczącą wpadką.

 

Ostatnio popularnym sposobem na prezent dla przyjaciółki jest zakup karnetu na masaż, czy bon podarunkowy do ulubionego sklepu odzieżowego.

 

1. Karnet na masaż – nie ma osoby, która nie chciałaby otrzymać karnetu na kilka relaksujących masaży w spa. Jest to idealny prezent dla przyjaciółki, która ostatnio zwierzała się, że ciężko pracuje i nie ma czasu na odpoczynek.

2. Bon podarunkowy bon zakupowy do ulubionego sklepu odzieżowego na pewno sprawi przyjaciółce dużo przyjemności. Podarunkiem może być też bon na spływ kajakiem, lot paralotnią lub wycieczkę.

3. Personalizacja przedmiotów – kubek ze wspólnym zdjęciem, koszulka czy fotoksiążka to dobry pomysł dla gadżeciarzy. Jeżeli wiesz, że przyjaciółka przywiązuje wagę do zbierania pamiątek, warto kupić jej np. album fotograficzny, w którym na pierwszych stronach włożone będą wspólne zdjęcia.

4. Zestaw malarski – jeżeli przyjaciółka od dawna mówi, że pasjonuje się malarstwem i chciałaby spróbować swoich sił w tej dziedzinie sztuki – nie zwlekaj i kup jej coś, co pomoże jej poczynić kroki w tym kierunku. Zestaw malarski może okazać się bodźcem do działania. Możesz tak zrobić z każdą pasją, którą zainteresowana jest bliska osoba. Np. jeżeli przyjaciółka chciałaby zacząć jeździć konno, kup jej kilka lekcji dla początkujących w pobliskiej stadninie.

5. Sesja fotograficzna/portret – żyjemy w czasach, w których wszystko musi być sfotografowane czy po prostu uwiecznione na papierze. Znając stosunek przyjaciółki do zdjęć możesz rozwiązać to na dwa sposoby – albo wykupić jej indywidualną sesję bądź zamówić fotografa albo wynająć fotografa z fotobudką na imprezę urodzinową. Dla bardziej wytrwałych możesz również zamówić artystę-malarza, który wykona portret, który później można powiesić na ścianie.

 

Pomysłów na prezent dla przyjaciółki jest wiele, choć należy podejść do kwestii podarunkowej z rozwagą. Czasami lepiej wprost zapytać, czy dany pomysł mógłby jej się spodobać niż sprawić komuś później przykrą niespodziankę.

 

Więcej na temat prezenty inspiracje modowe
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48