Mężczyzna przy biurku
©Ivan Kruk/Fotolia

Jaki jest najlepszy pomysł na prezent urodzinowy dla kolegi?

Mężczyzna przy biurku
©Ivan Kruk/Fotolia

Pomysł na prezent urodzinowy powinien być dostosowany do potrzeb osoby, która go dostanie. Jeżeli chcesz sprezentować coś koledze interesującemu się sportem, dobrym wyborem okaże się piłka do gry w piłkę nożną lub hantle.

 

1. Hantle – jeżeli chcesz sprawić przyjemność koledze, który uprawia sport, a w szczególności interesuje się kulturystyką, kup mu hantle lub żeliwne ciężarki (dwa po 10 kg). Będzie to również dobry bodziec do motywacji dla tych, którzy wciąż deklarują, że zaczną chodzić na siłownię, ale do tej pory nie poczynili żadnego kroku w tę stronę. Hantle to koszt ok. 150 złotych i dostępne są w każdym sportowym sklepie.

 

2. Plakat – gdy wiesz, że znajomy, do którego wybierasz się na imprezę urodzinową, jest fanem Gwiezdnych Wojen lub słucha zespołu Queen, dobrym pomysłem może okazać się zakup plakatu. Cena takiego podarunku to ok. 50 złotych. Najważniejsze jest to, że będziesz mieć w tym przypadku gwarancję zadowolenia z prezentu.

 

3. Spinki do mankietów to klasyczny, ale często polecany prezent dla mężczyzn, którzy na co dzień pracują w garniturze bądź po prostu lubią dobrze wyglądać. Spinki do mankietów znajdziesz w każdym sklepie z męską odzieżą, a teraz są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i kształtach.

 

4. Książka – uniwersalny pomysł na prezent pod warunkiem, że wiesz, co znajomy lubi czytać najbardziej. Nie poleca się kupować aktualnych bestsellerów, ponieważ mogą one okazać się nietrafione dla tej konkretnej osoby, której chcemy książkę podarować. Najlepiej dowiedzieć się, czym znajomy się interesuje. Jeżeli na przykład fotografią, to można mu sprawić duży album fotograficzny.

 

5. Dodatek do ubrania to dość odważny zakup i należy dobrze się zastanowić nad prezentem w postaci czapki, szalika czy rękawiczek. Musi to być naprawdę bliski znajomy i trzeba znać jego gust i upodobania. Koszt dodatku do ubrania to ok. 50 złotych.

 

Pomysłów na prezent urodzinowy dla kolegi jest wiele, jednak wiele zależy, jak dobrze go poznaliśmy. Nie powinniśmy dalekiemu znajomemu kupować osobistych rzeczy – wtedy lepiej postawić chociażby na ciekawy kufel do piwa (tylko pod warunkiem, że wiemy, że lubi piwo!).


Więcej na temat prezenty inspiracje modowe
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22