Kobieta z czekoladą na plecach
Image by LifetimeStock.com

Biżuteria czy portfel: prezent na Walentynki dla kobiety

Kobieta z czekoladą na plecach
Image by LifetimeStock.com

Walentynki to szczególna okazja, aby przypomnieć sobie, jak ważna jest dla nas druga połówka. Aby podkreślić charakter święta zakochanych warto sprezentować swojej wybrance coś wyjątkowego – polecanym i uniwersalnym podarunkiem jest biżuteria.

 

Na walentynki można zaskoczyć kobietę ciekawym prezentem: na przykład czekoladą… do malowania po ciele.

 

Prezent na Walentynki powinien być wyjątkowy, aby można było długo go wspominać – w zasadzie do następnego święta zakochanych! Partnerce można kupić:

1. Seksowną koszulę nocną – nie trzeba przekonywać nikogo, że kobieta w seksownej bieliźnie lub koszuli nocnej czuje się bardziej kobieco. Sprawienie jej takiej przyjemności podkreśli bliskość relacji. Koszula nocna to koszt ok. 100 złotych.

 

2. Czekoladę do malowania po ciele – prezent oryginalny i uniwersalny, ponieważ skorzysta z niego zarówno obdarowany, jak i ten, który obdarowuje. Dodatkowo sprawia radość i jest dobrym pomysłem na ciekawie spędzony wieczór walentynkowy. Jest to jednak prezent kosztowny ponieważ jedno opakowanie czekolady do ciała może kosztować nawet 200-300 zł.

 

3. Torbę Eko – modne torebki eko z wyjątkowym, miłosnym hasłem mogą okazać się trafionym pomysłem dla kobiety, która ceni sobie ekologię i praktyczność posiadanych przedmiotów. W internecie łatwo odnaleźć firmy graficzne, które projektują nadruki na takie torby. Dobrą alternatywą proponowaną przez takie przedsiębiorstwa mogą być również koszulki i T-shirty. Ich koszt nie jest wysoki – cena wynosi do 50 złotych.

 

4. Miłosny toster – specjalny toster sprawi, że każde śniadanie będzie wyjątkowo romantyczne. Specjalny przedmiot, który wypieka na kromce chleba tostowego napis „Kocham Cię” rozpocznie idealnie dzień i natchnie „miłosną” energią aż do wieczora. Koszt tostera to około 130 złotych.

 

5. Koszyczek drewniany – designerski koszyk, który idealnie sprawdzi się podczas zakupów na targu czy na pikniku. Kupić go można za 50-60 złotych. Nie zapomnij, że prezent na Walentynki powinien mieć akcent miłosny, dlatego wybierz model, który ma wyryte serce z przodu.

 

Prezenty na Walentynki są szczególnie ważne, ponieważ wyrażają uczucia. Dobrze, gdy mogą służyć przez cały rok, przypominając o miłości.

 

Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58