Niebiesko-czerwone pudełko na prezent.
©Ivan Kruk/Fotolia

Nauka tańca, sesja fotograficzna, czyli nietuzinkowy prezent na 18 urodziny

Niebiesko-czerwone pudełko na prezent.
©Ivan Kruk/Fotolia

Prezent na osiemnastkę dla dziewczyny to niebanalny podarunek, który na długo powinien utkwić w pamięci. Najciekawsze pomysły na 18 dla dziewczyn to sesja fotograficzna, profesjonalny manicure, masaż czekoladą i nauka salsy.

 

1. Sesja fotograficzna – to pomysł na prezent na 18 dla dziewczyn, które chcą sprawdzić swoje możliwości przed obiektywem. Oprócz przeżyć solenizantka otrzyma także serię zdjęć, które będą pamiątką na wiele lat. Sesja fotograficzna odbywa się pod okiem doświadczonego fotografa. Solenizantka ma możliwość wyboru sesji w plenerze lub w studio. Sesja, w której wykonywane jest 50 zdjęć kosztuje ok. 200 zł. Zdjęcia przekazywane są osobie obdarowanej na płycie CD.

 

2. Profesjonalny manicure – jest doskonałym pomysłem na prezent na osiemnastkę dla dziewczyn. Czas zabiegu to chwila na odprężenie i wyciszenie. Manicure połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym (usuwanie skórek, wyrównanie płytki paznokcia i nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu) upiększy dłonie i sprawi, że osoba obdarowana poczuje się pięknie. Koszt manicure to ok. 60 zł.

 

3. Masaż czekoladą – to pomysł na słodki prezent dla tych solenizantek, które lubią dbać o wygląd. Masaż nawilży i odświeży skórę. W trakcie masażu solenizantka będzie mogła odprężyć się i zregenerować siły. 30 minutowy masaż czekoladą kosztuje ok. 80 zł.

 

4. Nauka salsy – taki prezent na 18 urodziny na długo zostanie w pamięci. Salsa łączy w sobie różne detale wielu gatunków muzycznych. Elementy akrobatyczne, rytmika, geometria tańca. Taniec to ruch, a ruch to zdrowie, prezent w postaci nauki tańca będzie rozrywką i aktywnym wypoczynkiem. Salsa pozwoli się odprężyć i dostarczy niezapomnianych chwil. Cena za 60 minutową lekcję salsy w grupie zorganizowanej to ok. 40 zł.

Więcej na temat inspiracje modowe
Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25