Niebiesko-srebrne pudełko na prezent.
©blackday/Fotolia

Prezenty na 18 urodziny dla chłopaka, które dostarczą mocnych wrażeń

Niebiesko-srebrne pudełko na prezent.
©blackday/Fotolia

Prezent na 18 urodziny dla chłopaka powinien być nietuzinkowy i dostarczać niezapomnianych, mocnych wrażeń. Najlepsze pomysł na prezenty na 18 dla chłopaków to: wejście na strzelnicę, przejażdżka Monster Truckiem oraz lot na Flyboardzie.

 

1. Wejście na strzelnicę – to oryginalny prezent dla chłopców, którzy chcieliby poczuć się jak bohaterowie filmów akcji. Wejście na strzelnicę daje możliwość wykonania strzałów do celu umieszczonego na tarczy z profesjonalnego pistoletu. Strzały oddawane są pod okiem instruktora, który zadba o bezpieczeństwo osoby strzelającej. Taki prezent dostarczy emocji i utkwi w pamięci na długo. Cena wejścia na strzelnicę w ramach prezentu na 18 dla chłopaka to ok. 100 zł.

 

2. Przejażdżka Monster Truckiem – mocnych wrażeń w ramach prezentu na 18 dla chłopaka dostarczy przejażdżka Monster Truckiem – maszyną o ogromnych oponach, wysokim zawieszeniu i ogłuszającym ryku silnika. Adrenaliny solenizantowi dostarczy jazda za kierownicą auta lub na siedzeniu pasażera (zależnie od upodobań; prawo jazdy nie jest wymagane) na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami. Przed rozpoczęciem jazdy solenizant zostanie przeszkolony z obsługi maszyny i zasad bezpieczeństwa. Cena za przejażdżkę Monster Truckiem to ok. 200 zł.

 

3. Lot na Flyboardzie - to prezent na 18 urodziny, który dostarczy dawki mocnych wrażeń. Flyboard to sprzęt, który służy do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych. Dzięki urządzeniu można unieść się nad wodą na kilka metrów (ok. 8 metrów). W ramach prezentu na 18 solenizant będzie korzystał z Flyboarda pod okiem instruktora. Zabawa jest bezpieczna. Kandydat przed rozpoczęciem lotu na Flyboardzie otrzyma kask, piankową kamizelkę oraz wszelkie niezbędne wskazówki bezpiecznego korzystania ze sprzętu. 15 minut lotu na Flyboardzie kosztuje ok. 200 zł.

Więcej na temat inspiracje modowe
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36