para młodych ludzi
Image by LifetimeStock.com

Co kupić chłopakowi na urodziny? Pomysły klasyczne i te bardziej nietypowe

para młodych ludzi
Image by LifetimeStock.com

Pomysł na prezent dla chłopaka z okazji urodzin czy imienin to wyraz tego, jak blisko z nim jesteśmy i jak dobrze go znamy. Nietrafiony prezent może sprawić przykrość, a pokazanie, że zna się drugą osobę i docenia jej zainteresowania zawsze sprawia radość.

Pomysł na prezent dla kolegi – doceńmy jego zainteresowania

Urodziny lub imieniny to okazja, żeby pokazać, że pamiętamy o znajomych. Prezenty, które wtedy wręczamy nie powinny być zbyt kosztowne, aby nie budzić poczucia konieczności odwzajemnienia się czymś równie drogim. Postawmy raczej na ciekawy drobiazg, który będzie miłym wyrazem pamięci.

 

Dobrym pomysłem na prezent dla kolegi jest zawsze książka, płyta lub gra komputerowa. Taki podarunek wymaga jednak znajomości drugiej osoby i jej gustu odnośnie literatury i sztuki. Jeśli jednak wiemy co konkretnie go interesuje, spokojnie możemy obdarować go właśnie takim prezentowym klasykiem.

 

Równie dobrze sprawdzą się także wszelkiego rodzaju gadżety dla chłopaka. Sklepy internetowe oferują mnóstwo takich drobiazgów, które z pewnością ucieszą niejednego chłopaka. Mogą to być na przykład zabawne kieliszki do alkoholu, zestaw do survivalu czy power bank.

Prezent dla chłopaka – wyraźmy nie tylko pamięć, ale także uczucia

Prezent dla chłopaka z okazji urodzin czy imienin to okazja, żeby pokazać jak bardzo nam na nim zależy. Tutaj trudno jest doradzić coś konkretnego, bo w końcu same najlepiej wiemy co najbardziej ucieszy naszego chłopaka, ale istnieje kilka pomysłów, które sprawdzą się zawsze:

  • coś związanego z jego zainteresowaniami – kubek fotografa lub nowy gadżet do komputera;
  • bilety na wspólne wyjście lub wyjazd – może to być zarówno koncert ulubionego zespołu, bilet do kina jak i karnet na ściankę wspinaczkową, czy lot balonem;
  • samodzielnie przygotowany wieczór – możemy zawsze samodzielnie coś ugotować, urządzić nastrojową kolację przy świecach i po prostu miło spędzić czas, w tym wyjątkowym dniu;
  • impreza-niespodzianka – jeśli wiemy, że chłopak lubi imprezy warto zadzwonić do jego znajomych i umówić się, że wspólnie zrobicie mu imprezę, która na pewno go zaskoczy i ucieszy.

     

  • 18 urodziny powinny być niepowtarzalne. Solenizantowi warto wręczyć słój życzeń lub spersonalizowaną mapę podróży
  • Zastanawiasz się, jaki prezent kupić mężczyźnie? Postaw na skórzany portfel lub elegancką zapalniczkę
  • Prezent na półwiecze musi odpowiadać zainteresowaniom solenizanta. Kup mu wieczne pióro lub zegarek

Więcej na temat prezenty randki Urodziny
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11