Prezenty urodzinowe.
©swety76/Fotolia

Oryginalne prezenty na 18 – słój życzeń i gwiazda nazwana imieniem solenizanta

Prezenty urodzinowe.
©swety76/Fotolia

Oryginalne prezenty na 18 urodziny powinny być śmieszne, nietypowe i przede wszystkim pomysłowe. Wybór prezentów jest ogromny, ale najciekawsze i najbardziej zaskakujące podarunki dla osoby, która wstępuje w dorosłość to: nazwanie gwiazdy imieniem solenizanta, personalizowana mapa podróży, zdjęcie solenizanta wmontowane w okładkę jednej z popularnych gazet oraz słój życzeń.

 

  • Nazwanie gwiazdy imieniem solenizanta – zaskakującym i oryginalnym prezentem na 18 urodziny jest nazwanie jednej z gwiazd imieniem solenizanta. Imię gwiazdy zostaje wpisane do rejestru gwiazd. Solenizant w ramach prezentu otrzymuje certyfikat, w którym umieszczone są takie informacje jak określenie okazji, data rejestracji gwiazdy, konstelacja oraz dedykacja, dodatkowo w prezencie znajdują się informacje o konstelacji, zdjęcie gwiazdy oraz informacje o położeniu gwiazdy. To oryginalny prezent, który jest jednocześnie wyróżnieniem dla solenizanta. Cena za prezent to ok. 160 zł.

 

  • Personalizowana mapa podróży – to oryginalny prezent na 18 urodziny dla osoby, która jest entuzjastą podróżowania. Mapa daje solenizantowi możliwość oznaczania swojego domu, miejsc, które odwiedził, miejsc, do których zamierza się wybrać czy wymarzonych miejsc na spędzenie wakacji. Mapy tworzone są indywidualnie. Mogą obejmować cały świat lub dowolny kraj. Do map można przyklejać zdjęcia z podróży. Mapa jest spersonalizowana i może zawierać specjalną dedykację. Cena za personalizowaną mapę podróży zależy od wielkości mapy. Mapa o wymiarach 40x60 cm kosztuje ok. 130 zł.

 

  • Zdjęcie solenizanta wmontowane w okładkę jednej z gazet – to zabawny i oryginalny prezent na 18. Dzięki niemu solenizant poczuje się jak prawdziwa gwiazda mody, biznesmen lub sportowiec. Wybrane zdjęcie soleniznata zostaje wmontowane w okładkę magazynu. Dodatkowo na okładce mogą zostać umieszczone dowolne napisy. Okładka może być oprawiona w ramkę. Cena za prezent to ok. 100 zł.

 

Słój życzeń – elegancko zapakowany i ozdobiony słój pełen karteczek o tematyce życzeń urodzinowych (np. Życzę Ci samych słonecznych poranków). Do wyboru jest kolorystyka słoja, karteczek i wstążki. Teksty na karteczkach mogą być napisane samodzielnie lub wybrane spośród ofert dostępnych u producenta. Ten oryginalny prezent na 18 urodziny można zamówić za ok. 100 zł lub przygotować samodzielnie. 


Więcej na temat prezenty
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23