Rudy kot leży na świątecznych prezentach
©Simonforstock/Fotolia.com

5 oryginalnych prezentów dla miłośnika zwierząt

Rudy kot leży na świątecznych prezentach
©Simonforstock/Fotolia.com

Prezent mikołajkowy dla miłośnika zwierząt powinien podkreślać jego pasję. Warto w takim przypadku zdecydować się na zakup np. torebki przedstawiającej ulubioną rasę psa, ciekawego futerału na telefon w kształcie pyszczka kota lub też biżuterii z motywem zwierzęcym.

 

Miłośnicy zwierząt lubią wyróżniać się i na każdym kroku przypominać, że to właśnie oni są właścicielami danego czworonoga. Kupując im prezent na mikołajki, dobrze jest zatroszczyć się, by był on jak najbardziej spersonalizowany – dla przykładu ramka na zdjęcia, którą chcemy im podarować zawierała w sobie zdjęcie ich pupila.

Koszulka – prezent uniwersalny

W sklepach internetowych i stacjonarnych można znaleźć wiele koszulek z podobiznami zwierząt – psów, kotów, ptaków itp. Zakup najprostszej z nich to wydatek maksymalnie 50 złotych. Jest to więc idealny prezent mikołajkowy, jeśli nie dysponujemy większą gotówką, a upominek musimy mieć na już.

Prezent z podobizną pupila

W internecie istnieje kilka serwisów pozwalających na nadruk m.in. na kubku, butelce, bombce, długopisie, zegarku, podkładce, myszy, torbie czy zeszycie własnego obrazku. Miłośnik zwierząt z pewnością ucieszy się, jeśli sprezentujemy mu na mikołajki jeden z takich gadżetów z podobizną jego pupila. Koszt takiej usługi, w zależności od wyboru produktu, wielkości zdjęcia i gramatury, może wahać się między 20 a 50 złotych.

Kalendarz charytatywny

Bardzo dobrą propozycją na prezent mikołajkowy jest kalendarz z wizerunkami psiaków, kociaków czy innych czworonogów. Nasz miłośnik zwierząt może powiesić go na swojej ścianie i za każdym razem spoglądając na niego przypominać sobie o nas i swoim hobby. Ponadto, decydując się na kalendarz, można uszczęśliwić nie tylko osobę, która go otrzyma ale np. także fundację charytatywną. Na rynku dostępne są bowiem kalendarze charytatywne, z których dochód przekazywany jest na schroniska i bezdomne zwierzęta. Koszt kalendarza ze zdjęciami zwierząt to około 20 złotych.

Etui na telefon ze zwierzętami

Ciekawym prezentem mikołajkowym dla miłośnika zwierząt jest etui na telefon. Obecnie na internetowych serwisach aukcyjnych można znaleźć dziesiątki opakowań na urządzenia mobilne w postaci kotków, piesków papug czy innych zwierząt. Ich ceny zaczynają się już od 10 złotych w górę.

Biżuteria z motywem zwierzęcym

Gustowna biżuteria ze złota, srebra czy filcu jest mile widzianym prezentem. Przygotowując podarunek dla miłośnika zwierząt, warto zainwestować w taki kolczyki czy zawieszki, które będą przypominały kształtem psa lub kociaka. Ceny biżuterii różnią się w zależności od materiału z jakiego zostały przygotowane. Najprostsze bransoletki z filcu lub drewna można kupić już za kilkadziesiąt złotych. W przypadku złota, srebra lub innych szlachetnych materiałów cena biżuterii może być liczona w setkach złotych. 

 

Więcej na temat prezenty zwierzęta domowe
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49