Grupa przyjaciół gra w gry wideo
©bernardbodo/Fotolia.com

5 oryginalnych prezentów na mikołajki dla miłośnika gier wideo

Grupa przyjaciół gra w gry wideo
©bernardbodo/Fotolia.com

Prezent mikołajkowy dla fana gier wideo powinien przede wszystkim być związany z jego ulubioną grą. Warto dowiedzieć się, w co ostatnio gra obdarowywany lub na jaką produkcję czeka, a następnie zakupić mu figurkę, koszulkę czy też ścieżkę dźwiękową z motywem z wyczekiwanego tytułu.

 

Fani gier wideo uwielbiają gadżety. Wydają często po dziesiątki złotych miesięcznie na kolejne figurki, czapki, bluzy, breloczki czy t-shirty, których nigdy nie jest im mało. Zakup prezentu na mikołajki nie powinien być więc trudny, zważywszy, że wszystko związane z ich ulubioną produkcją się im spodoba.

Figurka postaci z ulubionej gry – gadżet dla graczy

Każdy fan kocha staranie wykonane figurki i popiersia ulubionych postaci z gier. Choć często ich ceny oscylują w granicach 100 – 300 złotych, nigdy nie odmówią sobie ich zakupu i postawienia na swojej półce. Jeśli więc osoba, którą chcesz obdarować, nie ma u siebie jeszcze figurki z gry, w którą właśnie gra, może być to idealny pomysł na mikołajkowy prezent.

Koszulka z logotypem lub postacią z gry

T-shirt jest jedną z najtańszych propozycji na prezent mikołajkowy. Ceny koszulek z ulubionym antagonistą czy zombiakiem zaczynają się od 20 złotych w górę. Jest to prezent bezpieczny, bowiem na rynku dostępne jest wiele rodzajów koszulek, w różnych kolorach i wzorach. Prawdopodobieństwo sprezentowania koszulki, którą obdarowywany fan miałby już w swojej garderobie jest więc niewielkie.

Mini-konsola do grania

W ostatnich latach popularne stały się małe konsole, na których można zagrać w kultowe gry. Typowa, breloczkowa mini-konsola z jedną grą na dysku i niewielkim ekranem kosztuje zazwyczaj w okolicach 50 – 100 zł. Jest to idealny prezent do użycia w kolejce do lekarza, na poczcie czy autobusie. Każdy fan elektronicznej rozrywki powinien być z niego zadowolony.

Soundtrack z gry

Soundtrack, czyli ścieżka dźwiękowa, spodoba się każdemu fanowi gier wideo. Na taki płytach które kosztują zazwyczaj około 20 – 50 złotych znajdują się utwory, które zostały skomponowane na potrzeby danej produkcji. W środku opakowania często też umieszczona jest książeczka ukazująca kulisy powstawania ścieżki dźwiękowej i zdjęcia ludzi za nią odpowiadających. Dla fana gier wideo to idealna rzecz przy której może zarówno zrelaksować się jak i zasnąć.

Skin na konsolę– prezent dla gracza

Gry wideo to prócz rozrywki także rywalizacja. Gracze między sobą rywalizują nie tylko w wirtualnym środowisku, ale także w realnym świecie np. poprzez personalizację sprzętu i akcesoriów. By był on unikalny i odróżniał się jak najbardziej od sprzętu znajomych naklejają oni na konsole, czy komputery skiny, czyli duże naklejki z obrazkiem z gry przykrywające całe urządzenie. Koszt takich specjalnych woli to około 10 – 30 złotych.

 

Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16